SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

ВНИМАНИЕ !!!

gartar

New member
От известно време Г се представя за браузър за да проверява клоукинг.
 
Re: ВНИМАНИЕ !!!

за какво е това клоукинг ще кажа че аз все пак пиша в black hat, така че ако някой се интересува моля да попрочете малко

"Аз пък четох, че са назначили 10 000 калпака да се представят на посетители"
за това не бях чувал но предполагах

"Как разбра, че е Google?"
ами по ip, дори го знаех, но сега не мога да ти го кажа че не е пред мене, ако го намеря ще ти го кажа, но така или иначе дори и да го знаеш на практика няма да ти помогне, сещаш се защо предполагам

но споко клоукинга не е умрял и нама и да умре все ще се измисли нещо

аз не съм сигурен, но незнам те имат ли легално право да го правят, т.е, ако нямат(което е възможно), те просто карат по случаен начин, което означава че има риск, но не е сигурно че ще те хванат(пък то рано или късно ще те хванат)

и още нещо не забравяйте че тези, които работят там със сигурност клоукват, така че няма как да убият 100% клоукинга

кой пише антивирусите?ами, който пише и самите вируси естествено
 
Re: ВНИМАНИЕ !!!

А посещения от spamteam.google.com имаш ли ?
 
Re: ВНИМАНИЕ !!!

за какво е това клоукинг ще кажа че аз все пак пиша в black hat, така че ако някой се интересува моля да попрочете малко

"Аз пък четох, че са назначили 10 000 калпака да се представят на посетители"
за това не бях чувал но предполагах

"Как разбра, че е Google?"
ами по ip, дори го знаех, но сега не мога да ти го кажа че не е пред мене, ако го намеря ще ти го кажа, но така или иначе дори и да го знаеш на практика няма да ти помогне, сещаш се защо предполагам

но споко клоукинга не е умрял и нама и да умре все ще се измисли нещо

аз не съм сигурен, но незнам те имат ли легално право да го правят, т.е, ако нямат(което е възможно), те просто карат по случаен начин, което означава че има риск, но не е сигурно че ще те хванат(пък то рано или късно ще те хванат)

и още нещо не забравяйте че тези, които работят там със сигурност клоукват, така че няма как да убият 100% клоукинга

кой пише антивирусите?ами, който пише и самите вируси естествено
е какво като се представя за браузър? Лошо е ако минава през други ИП-та бота ...
 

Горе