SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Вашето мнение за този блог

metadjazve

New member
Здравите на всички :)
Ще ви помоля за вашето мнение относно този блог fitting up

Приемам всякакви критики:D
 
Re: Вашето мнение за този блог

HTML:
	<meta name='robots' content='noindex,nofollow' />


Това умишлено ли е?
 
Re: Вашето мнение за този блог

Сега вече мисля че го оправих:)
И моля ви дайте си мнението pls.
 
Re: Вашето мнение за този блог

Ето моето мнение:

Добър дизайн, в унисон с тематиката на блога.

Трудно за запомняне и изписване име на блога. Според мен това ще е проблем в дългосрочен план, ако планираш сериозно развитие на блога.

Не е на собствен хостинг.

Липсва опция за абонамент за RSS емисия - както в сайдбара, така и е основния текст.

Календарът е абсолютно ненужен в сайдбара, още повече толкова горе в него.

Стилът на писане не е като за блог, а като за информационен сайт. Лиспва говоренето от първо лице единствено число, а това за блоговете у нас е много важно.

И най-важното - не откривам нищо за автора на блога. Кой е той, какви са тези материали, защо да им се вярва?! От книга ли са преписани или са плод на личния ти опит като блогър?

Това са въпроси, които подсъзнателно ще вълнуват много твои читатели - добре е да не ги караш да се чудят за отговорите.

Иначе нишата е добре избрана - плодотворна е за писане и има ужасно много теми. Предполагам, че много хора ще проявяват интерес към подобен вид материали, но в дългосрочна перспектива, ако искаш да утвърдиш блога си като любимо за посещаване място от хората (а не се стремиш към някаква форма на MFA), трябва да поработиш върху брандирането и създаването на доверие.

Дано съм бил полезен. Успех!
 
Re: Вашето мнение за този блог

Aко искаш да изкараш и пари (а кой не иска), купи си собствен домейн и хостинг и се чупи от wordpress.com .
 
Re: Вашето мнение за този блог

Аз препоръчвам да не се чупи от WP може и по-хитро да мине с 15$ за мапинг и домейн и е пушка.
 

Горе