SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Вдигане на Alexa Rank

Re: Вдигане на Alexa Rank

За бързо и лесно решение не се сещам, честно казано :)
Как да ти кажа.. Направи си интересен сайт с много услуги, които да връщат потребителите на сайта, след като веднъж вече са били там. Качи и някакви ресурси.. Видео материали.. Галерии. ФОРУМ! Нюзлетър.. Вкарай каквото се сетиш, което би направило посетителите - потребители.
 
Re: Вдигане на Alexa Rank

nbsp каза:
Ти пробвал ли си този метод? Помага ли? :)
Много им са грозни бутоните.


За бързо и лесно решение не се сещам, честно казано Smiley
Как да ти кажа.. Направи си интересен сайт с много услуги, които да връщат потребителите на сайта, след като веднъж вече са били там. Качи и някакви ресурси.. Видео материали.. Галерии. ФОРУМ! Нюзлетър.. Вкарай каквото се сетиш, което би направило посетителите - потребители.
Ако си направя такъв сайт, няма и да ме интересува alexa rank ;)

Май ще сваля тулбара им и ще експериментирам ;D
 
Re: Вдигане на Alexa Rank

georgimateev каза:
да бе ебати тъпото. Ся да си сложа тяхните грозни гомна там, за да По-хубаво да кача 2 мп3-ки и да ги оставя за хотлинкване ;П

малко css/javascript и вече не е толко грозна :clit:
 
Re: Вдигане на Alexa Rank

аз искам да го смъкна ти искаш да го вдигаш :) искам го в порядъка на 5-10 .
СЕга сериозно , аз мисля , че алекса не ползват само тяхния туулбар , българите не ползват много това чудо , а има доста сайтове в топ 1000 на АЛекса .Може и да пращат някакви заявки до сървърите директно ли не знам , но определено не е само туулбара според мен .
 
Re: Вдигане на Alexa Rank

nbsp каза:
georgimateev каза:
да бе ебати тъпото. Ся да си сложа тяхните грозни гомна там, за да По-хубаво да кача 2 мп3-ки и да ги оставя за хотлинкване ;П

малко css/javascript и вече не е толко грозна :clit:

ХАХАХАХАХАХАХ няма такава емотикона хахахах

Онтопик: То ЦСС/ДжаваСкрипт бива, ама мислъта ми на мен е к'во го боли потребителя какъв ми е алекса рангът и защот трябва да го затормозявам и с такава информация.
 
Re: Вдигане на Alexa Rank

може би, за да продаваш по-лесно и по-скъпо линкове :1244:
 
Re: Вдигане на Alexa Rank

georgimateev каза:
Че аз тия линкове да няма да ги продавам на потребителите ми :)
Кой казва че alexa rank-a ми трябва за потребителите?
 
Re: Вдигане на Alexa Rank

peter каза:
Как бързо и лесно да вдигна Alexa Rank? ::)

Слагаш си едно алекса банерче което ти показва мометният ранк (за да ти отчете всички посетители а не само тези с тулбара) и пускаш саита на няколко сърфа :) Деиства безотказно но Не помага много на СЕОто (проверено)
 
Re: Вдигане на Alexa Rank

преди имаше слухове че с мета рефреш може да се изклати (.)(.)

са сложих едно скриптче да видим кво ше направи

Код:
<html>
<head>
<meta http-equiv="refresh" content="<?=rand(60,120)?>">
</head>
<body>
alexa buton tuka
</body>
</html>

слагате го на някоя вътрешна страница ден не я виждат лузерите
и си забравяте конкуерора в офиса небрежно отворен.... :shrug:
 
Re: Вдигане на Alexa Rank

Да, ама мета рефреша ще те свали в търсачките, имай го предвид.

@peter: Ами на линка, който беше даден по-горе, пише да си сложиш банер на Alexa да ти показва ранга, което за мен е непрлиемливо за който и да било сериозен сайт.
 
Re: Вдигане на Alexa Rank

скриптчето дето го дадох слагаш го, примерно на moqdomain.info/alexa-ataka-rank-60k.php

и нито търсасчки, нито юзери знаят за тая страница. никой освен ти, алекса, и врачката от подуене не знае за тоя урл (.)(.)

а да. и все пак да не се обърка некой да си сложи адсенса на тая страница, че ше бере ядове

и не гарантирам никакви резултати, тва е само тестово,
до сега ме е мързяло да го пускам, макар че схемата е известна от години, никога не ме е боляло за алекса
 
Re: Вдигане на Alexa Rank

а чичо ти Гугъл ако види това и си помисли , че правиш това което правиш :) и реши , че е направено за неговите адс за показване и може да те изпържи , затова трябва да няма адс на тия страници щото може да има кофти тръпка бро
 
Re: Вдигане на Alexa Rank

ilianskim каза:
а чичо ти Гугъл ако види това и си помисли , че правиш това което правиш :) и реши , че е направено за неговите адс за показване и може да те изпържи , затова трябва да няма адс на тия страници щото може да има кофти тръпка бро
Може да забраниш на Г. да достъпва тази страница и както е казал товарищ Сталин - "Няма Гугъл, няма проблем". :icon16:
 

Горе