SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Вече и аз си направих свястно портфолио ;)

PYovchevski

New member
Здравейте, http://Yovchevski.com - Това е моето портфолио. Направих го преди няколко дни и вече е в пълната си сила ;D Пиша ви за да ми кажете какво мислите за него и да го оцените ;) Благодаря ви.
 
Re: Вече и аз си направих свястно портфолио ;)

Уникално: НЛО нападна Троян!

По-несериозно портфолио не съм виждал. Ноу офенс, ама портфолиото не е жълт вестник.
 
Re: Вече и аз си направих свястно портфолио ;)

Почнал си с безплатна тема. Но сигурно работиш върху своя или имаш такова намерение. Личен сайт/порфолио на уеб дизайнер с безплатна тема е трагикомично
 
Re: Вече и аз си направих свястно портфолио ;)

Ако искаш да не гониш клиенти, промени изцяло секцията "За мен".
Просто тея 17 год и "обичам еди кво си"...
Разгледай други портфолиа, сравни ги и си направи оценка.
По-скоро прилича на личен сайт(профил в сайт за запознанства), нищо общо с портфолио.

За темата и аз съм съгласен, направи си свой, уникален дизайн, все пак е дизайнерско портфолио...

Секцията "Познания" е малко.. как да кажа...
Всичките изброени езици можеш спокойно да ги пишеш на notepad, ако ги знаеш.
Това с какво си отваряш файловете.. на дали някой го интересува.

Надявам се не се нацупиш заради негативния ми пост... Все пак искаш мнение. :)
Успех!

PS - ако искаш само портфолио с проекти, клиенти и т.н. Вземи си кодирай един прост сайт със стилен дизайн, а WP си го остави за личен блог, ако ти трябва. Наистина има адски много излишни неща.
 
Последно редактирано:
Re: Вече и аз си направих свястно портфолио ;)

Това не е портфолио, а личен блог. Трябва да правиш разлика между двете.

Освен нещата, които са ти споменали по-горе относно дизайна, визията и т.н.:
Е-мейл: bgwebdesigner@gmail.com
Skype: g-baby_bg
Тоя мейл изглежда несериозно. Имаш собствен домейн - направи си мейл @yovchevski.com, ще изглежда далеч по-сериозно и професионално.
Колкото то скайпа... без коментар ;) Нали не очакваш някой бизнесмен да възложи корпоративния си сайт на подобен никнейм.
 
Последно редактирано:

Горе