SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Виждали ли сте реклами тук

ivo.apostolov

Неразбиращ
Най-долу, поне при мен за пръв път излизат.
3641680N.png
 
Re: Виждали ли сте реклами тук

И на двете места. Вчера ми излезе екран (изключих просто да му направя скрийншот) със следните резултати:
Реклами
7 Google Maps
Google Images
3 SERP
YouTube Video
Google News
Реклами

Беше леко в повече...
 
Re: Виждали ли сте реклами тук

И при мене излиза с реклами от горе и долу.
 
Re: Виждали ли сте реклами тук

Да, и отдолу и отгоре. В България е съвсем отскоро. Що не направят първата страница с резултати цялата платена...:rolleyes:
 
Re: Виждали ли сте реклами тук

Значи правят панда, която удря сайтове с много реклами и същевременно си увеличават двойно рекламите на първа страница ... :rolleyes:

По твоята логика трябваше доста бг сайтове да си отидат не само някои.

Иначе благодаря ти за идеята ще тествам и ще ти кажа дали си прав, то вече и без това друго не ми остана.

ПП. Без лоши чувства scoobydoo просто изказвам мнение.
 
Re: Виждали ли сте реклами тук

@bg-info
Аз не съм запознат в детайли с пандите и тем подобните, но четох на няколко места че доста хора са си върнали трафика, моментално след като са си махнали голяма част от рекламите. За това си правя такива изводи. Но далеч съм от мисълта че това е единствения фактор де.
Поздрави.
 
Re: Виждали ли сте реклами тук

Аз не съм виждал реклами отдолу, пък търся яко :) Явно засега е само експеримент при част от потребителите.
 

Горе