SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Вицове

За: Вицове

За: Вицове

От поредицата "Много мъдрост в малко думи":

Клавишът "caps lock" е като затвора - превръща твоето "о" в "О"!
 
За: Вицове

За: Вицове

Cloxy в рамките на 46 секунди докато гледах клипът, бях подложен на огромен стрес и неприятни асоциации, с тези изскачащи прозорци и звукови сигнали, се върнах към спомените, когато използвах Windows.
Слава богу този проблем е вече решен.:D
 
За: Вицове

За: Вицове

Един виц и от мен.
Това по скоро е сценка която се разви пред мен, докато се возех в градския транспорт.

Баща и син се прибирали от училище за вкъщи с автобуса.
На път за дома бащата започнал да разпитва сина, какво са учили в училище.
Синът започнал да обяснява за дисциплините, които са изучавали.
Когато бащата попитал:
- А изучавате ли Windows.
Сина отвърнал:
- О да изучаваме компютри, Microsoft ни подариха 20 компютъра в началото на учебната година.
Оставам сами да си направите изводите :D .
Лично аз доста се посмях а след това и се позамислих.
 
За: Вицове

За: Вицове

- А изучавате ли Windows.
Сина отвърнал:
- О да изучаваме компютри, Microsoft ни подариха 20 компютъра в началото на учебната година.
Оставам сами да си направите изводите :D .
Лично аз доста се посмях а след това и се позамислих.
Когато карах курса по програмиране, първото ниво беше изучаване на Уърд, Ексел и ПауърПойнт. И не защото на фирмата и беше хрумнало така, а защото такива са държавните изисквания?!?!
 
За: Re: Вицове

За: Re: Вицове

Когато нямам какво да правя и скучая, звъня на случайни тел.номера и казвам" Скрих трупа, сега какво да правя?" ;-)

Якото ще е някой да ти отговори: "Добре, вече съм пратил човек да се погрижи и за теб, така че сбогом." И да затвори ;)
 
За: Вицове

За: Вицове

Две жени си говорят:
- Как отучи твоя мъж да пие алкохол?
- Всеки път, когато пиеше го наказвах в леглото с поза 404!
- И каква е тази поза?
- Мъжа е отгоре, а отдолу няма никой!
 
За: Вицове

За: Вицове

- Господи, защо този свят, който си сътворил, е пълен със зло?
- Ще ме извинявате, но не аз съм го сътворил, аз осигурявам само хостинга.
 
За: Вицове

За: Вицове

Когато карах курса по програмиране, първото ниво беше изучаване на Уърд, Ексел и ПауърПойнт. И не защото на фирмата и беше хрумнало така, а защото такива са държавните изисквания?!?!

Аз пък бях записал второ висше в Свищов (1999г). Два часа някакъв професор рисуваше на черната дъска с тибешир екрана на компютър, прозорците, бутоните и менютата на Уърд и Ексел. Това ми беше последния ден в този университет.
 
За: Вицове

За: Вицове

Това са истинските нежелание реакции на лекарството за киселини в стомаха НОЛПАЗА.
Аз лично се пръснах от смях като ги четох. Копирам само реакциите, без това колко са често срещани и т.н. И дори това НЕ са всички!

Алергични:
подуване на езика и/или гърлото
затруднение при преглъщане
затруднение при дишане
алергичен оток на лицето
силно замайване
ускорена сърдечна дейност
обилно изпотяване
мехури по кожата
язви (вкл. леки кръвоизливи) от очите, носа, устата/устните или по външните полови органи
чувствителност към светлина
пожълтяваме на кожата или бялата част на очите (тежко нарушение на чернодробните клетки, жълтеница)
уголемяване на бъбреците (сериозно възпаление на бъбреците)

Други:
главоболие
отпадналост
диария
неразположение
повръщане
подуване на корема и отделяне на газове
запек
сухота в устата
болки в корема и дискомфорт
кожен обрив
зачервяване на кожата
напукване на кожата
чувство на слабост
чувство на изтощение
нарушение на съня
двойно виждане
болки в ставите
мускулни болки
повишена телесна температура
подуване на крайниците
нарастване на гърдите при мъже
депресия
дезориентация
халюцинации
намаляване на броя на тромбоцитите. което може да доведе до кръвоизливи или по-лесно насиняване от обичайното
намаление на броя на белите кръвни клетки, което може да доведе до по-чести инфекции

Източник: apteka.framar.bg

Не знам за вас, но аз лично предпочитам да си остана с киселини :D :D. Просто си представям как като им се обадя да ги питам за мехурите по кожата ми и кръвоизливите от очите ми те ме питат дали съм сигурен че не са халюцинации, което е друга нежелана реакция :D.
 
Последно редактирано:
Re: Вицове

Аз наскоро прочетох страничните действия на едно лекарство, дето го пих три месеца и се втрещих - сред страничните действия имаше и внезапна смърт - там някакви 0.02 процента :fight:
 
За: Re: Вицове

За: Re: Вицове

Аз наскоро прочетох страничните действия на едно лекарство, дето го пих три месеца и се втрещих - сред страничните действия имаше и внезапна смърт - там някакви 0.02 процента :fight:

Внезапна смърт!? Интересно, за пръв път чувам за тази реакция. И това 0.02 процента не е толкова малко. На мъжа на една позната на майка ми му се появи реакция която лекарката чак не вярваше че се е появила. Шанса бил 1 : 1 000 000! Едвам го спасиха.
 
За: Вицове

За: Вицове

Сигурен съм, че няма нужда да превеждам :))

Two SEOs watching a girl with big ***** on trampoline?
1st: I hate it?
2nd: What, the trampoline? 1st: No the bounce rate.
 
За: Вицове

За: Вицове

Моята приятелка се оплаква, че съм бил много старомоден. Такъв смях ще падне, като напиша това в страницата си в MySpace.
 
За: Вицове

За: Вицове

Опростен интерфейс:
edb0fbadaf2b.jpg
 
За: Вицове

За: Вицове

- Какво образование имате, господин Холмс? - пита Уотсън.
- Елементарно, драги ми Уотсън....
 

Горе