SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

Подадох жалба в полицията срещу форума и лицето Никола Марков за обида и клевета! утре е наред и прокуратурата
 
За: Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

хаха чак репа ми дал някой много е зле тоя форум аз за това и не го посещавам
 
За: Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

Днес си много редовен за човек, който не посещава "зле" форума.... Мислех да те блокирам, но всеобщото мнение е, че забавляваш посетителите.... затова пиши на воля, а ние ще се смеем за празниците.
 
За: Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

Подадох жалба в полицията срещу форума и лицето Никола Марков за обида и клевета! утре е наред и прокуратурата
Кой е Никола Марков?
 
За: Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

Днес си много редовен за човек, който не посещава "зле" форума.... Мислех да те блокирам, но всеобщото мнение е, че забавляваш посетителите.... затова пиши на воля, а ние ще се смеем за празниците.

нормално е да съм редовен като виждам нередност която до момента не е поправена нито изработката или поръчката е станала от този сайт нито админа е длъжен да е арбитър ........няма да говоря повече по темата !
 
За: Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

Много активен човека. Съд прокуратура.... Та ако хванем всички да се обвиняваме за туй онуй къде ще му излезе края. Що не хванете да се разберете по нормалния начин бе хора??????? Всички чрез съда ли да ходим да се оправяме???
Хванете и си работете нормално. И не занимавайте другите с някакъв проблем.... между другото забравих за какво беше - някой на някой платил пък другия го изнудил ли беше...... Спорете си на друго място бе хора. Тук не е място за съд и т.н.
Тук хората си помагат взаимно (поне аз това съм видял и са ми помагали)
 
За: Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

е ми да все едно ти да отвориш студио и някой да ти пикае на труда и ти ще си активен може би си прав форума няма никаква вина но аз помолих админа първия път да премахне данните личните на момчето и името на студиото защото поръчката не е ставала чрез него .......дори не ми отговори клокс ли е къв е
 
За: Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

Приятелю, разумните хора не се занимават с глупости, а ти правиш именно това.
След като не си виновен, както ти казаха пусни си граждански иск за клевета или там се свържи с адвокат, който да ти свърши работата вместо теб, но с тези заплахи по-скоро показваш, че си виновен или поне на мен така ми изглежда.

Моят съвет е да си седиш на дупето и да измислиш по разумен начин да покажеш, че сделката ви се е провалила по вина на клиента, а не да отправяш заплахи как си пуснал жалба срещу форума и други подобни. Тия филми с големите дела срещу форуми и търсачки за клевети и тем подобни тук не вървят и по-скоро би си навлякъл повече неприятности, отколкото ползи.

Чист пример е, какво би станало, ако човека пък реши да подаде жалба в данъчното срещу фирмата ви... макар, че се съмнявам да имате такава, понеже от whois на домейна ви видях, че е регистриран на частно лице, а не на името на фирма... да не говорим, че не успях да открия и информация за местонахождението на офиса ви, което ме кара пък да мисля, че просто нямате такъв.

Още повече, че от казаното от момчето, не видях някъде да пише да имате договор за покупко-продажба ( понеже ако имаше такъв, определено щеше да има с какво да ви хване )... което от своя страна означава, че укриваме данъци... опппааааа, айде сега се успокойте и спрете да гледате филми с главното участие на адвокатски кантори и искове за милиони долари ;)
 
За: Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

Приятелю студиото е ново обединиха се 3 студия в едно сега ще кандидатствал съм за млад предприемач проекта на ЕС (Оперативна програма Развитие на човешките ресурски 2007-2013) първо минаваш обучение и тогава се прави фирма
дефакто аз ще съм собственика и все още няма клиенти (студиото е направено за бизнес проекта) тази поръчка е станала преди това ! просто се дразня че админа не премахна храченето по студиото това е ........
 
Последно редактирано:
За: Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

а за данъците......... какви данъци като няма клиент първи дори :)
 
За: Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

а за данъците......... какви данъци като няма клиент първи дори :)

Продавам домейни с ключови думи

за това "студио" ли става дума? демек не сте продали нито 1 от 10-те домейна по 5 долара :cska: предполагам че това е бил общ капитал на "трите компании"

и кво - сега мама и тати си търсят парите а момченцаата не са си ги избили още

тоя форум стана сбирщина за малолетни келешчета като предприемача
 
За: Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

Няма как да докажеш, че е така през данъчните реално... И аз мога да си пусна магазин, да пусна стоки за продан и като ми дойде проверка, да кажа, ама аз нямам клиенти. Това не е оправдание!!! Както има клауза в конституцията, че дори да не си знаел, че извършваш дадено престъпление, това не те прави невинен!!!

Най-странното е, че си противоречите ама адски много. Първо сте му създали сайта, но сте му правили администраторски панел... после нямате поръчки и трето, казвате, че оплюва студиото ви и ваш служител... ами нека вашият служител да си се оправя. Разумно е да кажете, че всичко това, не е преминало през вашето студио и от там нататък да се оправя вашият служител. Явно е имало нещо, но вие вместо да разясните къде е било объркването сипете заплахи. Все пак ви пожелавам успех с жалбите и с нетърпение очаквам да обсъдите и какъв е бил резултата, та да разберем накрая кой е крив и кой прав ;)

УСПЕХ!!!
 
За: Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

тоя пък орк от къде се появи хаха

орки и гоблини че и ъпгрейднати тролове идват насам - направо давай autosave и спирай warcraft-а за днеска

предполагам че с прокуратурата си се свързал по hamachi след като си минал 12-то ниво без damage
 
За: Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

орки и гоблини че и ъпгрейднати тролове идват насам - направо давай autosave и спирай warcraft-а за днеска

предполагам че с прокуратурата си се свързал по hamachi след като си минал 12-то ниво без damage

хаха ти пък какво ми се пренадахваш с умрялото си магазинче за компове
 
За: Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

Явно някой трябва да я спре тази тема. Не виждам смисъла и.

или някой да се обади на родителите на "бизнесмена" да му вземат мишката и клавиатурата най-после
 

Горе