SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

ти имаш ли фирма като си толкоз ербап хаха

Не нямам, но нямам и уеб студио, както и други подобни сайтове.

Да продавал съм сайтове, връзки и тем подобни, но никой не се е оплакал от мен и смятам, че съм се постарал и двете страни да са доволни. А относно данъчните, аз не се крия зад студия и фирми. Като частно лице, мога да си попълня данъчна декларация за доход и всичко ми е наред. Въпросът е, че с подобно отношение към репутацията и клиентите ви, едва ли, вашето студио ще просъществува дълго и не си мислете, че при отваряне на фирма нещата ще минават толкова гладко, както до сега. Сменяте името на домейна и името на студиото и хоп, вече сте нова фирма ;)

Както и да е, просто няма смисъл да се опитвам да ви обясня, че повече ще си навредите с тези изказвания, вместо да си помогнете. Както казваше един приятел "приятел... опичай си акъла!"...
 
За: Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

Явно някой трябва да я спре тази тема. Не виждам смисъла и.

е това исках аз ама е на навъдиха се разни "умове данъчни разбирачи биячи и тнт "
 
За: Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

Не нямам, но нямам и уеб студио, както и други подобни сайтове.
Както и да е, просто няма смисъл да се опитвам да ви обясня, че повече ще си навредите с тези изказвания, вместо да си помогнете. Както казваше един приятел "приятел... опичай си акъла!"...

ти не се притеснявай за клиентите :) не виждам лошо в това да се обединят 2 студия в едно все пак криза е :)
и за втори път ме заплашваш днес
 
Последно редактирано:
За: Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

ти не се притеснявай за клиентите :) не виждам лошо в това да се обединят 2 студия в едно все пак криза е :)
и за втори път ме заплашваш днес

Що не пуснеш жалба и граждански иск за заплаха?! ;)

Принципно не те заплашвам, щото аз нямам никакво отношение в вашият спор ;) Просто се опитвам да ти кажа, че това което се опитваш да направиш не е правилно, но явно няма да е получи ;) Както и да е... жив и здрав и успех.
 
За: Внимание мошенник!

За: Внимание мошенник!

Темата стана много комедийна и за това ще оставим активна. Ако това са младите предприемачи на България, Дянков трябва да си пригрезе гърлото сам. В едно от по-горните си мения споменаваш глагола "помолих" - няма такова нещо. Влезе във форума и започна да се държиш безочливо и арогантно, да нареждаш кое къде да бъде премахнато и преместено, изпращаш заплашителни съобщния, написани в стил aha.bg или gepime.bg където правописните грешки са повече от хормоните. Такива неурвановесени и комплексирани тролове с клавиатура с удоволствие ще ги пренасочвам към teenproblem.bg Виждам, че се опитваш да натрупаш някаква активност в останалите теми, но нещо не ти се получава. Хайде сега плюй си на воля, да видим колко ти е речниковия актив.....
 

Горе