SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Внимание AdWords купони!

cloxy

Super Moderator
Екип
Днес искаме да насочим вниманието ви към една доста често срещана практика в България, а именно купуването и препродаването на промоционални купони на AdWords. Купуването и препродаването на купони противоречи на правилата за рекламиране и всички нарушители ще бъдат спирани. Само от началото на годината имаме поне по един случай на ден, при който рекламодателят е спрян за нарушение на правилата и повече няма да може да използва програмата.

Купоните се изпращат по определена програма и всеки купон носи информация за какъв профил може да бъде използван. Съответно, когато се опитате да осребрите купона в профил, който не отговаря на тези условия, системата автоматично затваря профила и рекламодателя завинаги.

Моля, ако получите предложение от фирма да закупите промоционален купон от тях, свържете се с нас чрез помощния център с контакти на фирмата, за да предприемем необходимите мерки.

Публикувано от Катя Гугалова, Екипът на Google AdWords

Източник: Внимание AdWords купони! - Google AdWords Блог

Май започна да им писва :)
 
Re: Внимание AdWords купони!

Те хората пари направиха от тази далавера...време беше да се сетят :)
 
За: Внимание AdWords купони!

За: Внимание AdWords купони!

то си им е писнало отдавна, но купоните ще продължават да си работят след като те продължават да ги пращат. само трябва да има повече информация за какви профили са предназначени
 
За: Внимание AdWords купони!

За: Внимание AdWords купони!

Хич не им писва, масовото използване на купони им вдига цената на кликове от реалните рекламодатели. Ако искаха досега щяха да са ги спрели, начини има много.
 
Re: Внимание AdWords купони!

Предполагам, че баланса реални рекламодатели vs. купони е вече твърде неизгоден.
 
За: Внимание AdWords купони!

За: Внимание AdWords купони!

То и на реалните рекламодатели може да вземе да им писва от вдигащите се цени. Конкуренцията на aadwords не спи :)
 
Re: Внимание AdWords купони!

Имат достатъчно голяма далавера за да не спират купоните, хвърлят прах в очите само...
 
За: Внимание AdWords купони!

За: Внимание AdWords купони!

Да аз също мисля, че само си говорят. До като е криза ще продължат с купоните, после ще решат реално да упражнят контрол и за 2 - 3 месеца кьорав купон няма да се продава.
Сега просто трябва да се каже нещо за пред реалните рекламодатели.
 
Re: Внимание AdWords купони!

Мен направо ме хвана страх :) Имам 2 генерирани ваучери заради покупки на хостинг от суперхостинг.бг.. и направо се чудя да не се вкарам в беля с тея ваучери :) то легално, легално...ама момчетата от гуугле сигурно хич няма да ме питат :)
 
За: Внимание AdWords купони!

За: Внимание AdWords купони!

Едва ли ще се вкараш. Основно слухът е че ги следят регионално или по хостинг акаунт.
 

Горе