SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Връщане на пари от sape.ru

w1ck3dgam3

New member
Здравейте,

Тъй като вече не ползвам sape.ru се опитвам да си върна парите, които съм вкарал в акаунта си там.

Досега съм ги зареждал от банкова сметка в ПИБ. Зареждал съм си много пъти акаунта така без проблеми.

Сега обаче искам да си върна парите, които ми стоят в акаунта. Когато цъкна на Паспорт -> Вывод средств -> Возврат платежа ми казва, че заявките не са обработени и до колкото разбрах (не съм на ти с руския) че тези заявки се обработват в рамките на 15 работни дена.

Изтрил съм всичките си проекти, които бяха създадени и нямам нито един активен купен линк.

Обаче вече минаха повече от 3 месеца и не знам какво да правя.

Някакви идеи?
 
За: Връщане на пари от sape.ru

За: Връщане на пари от sape.ru

Нещо ми подсказва, че едва ли ще ти ги върнат обратно в картата.
Може би ще е по-удачно да ги дръпнеш през webmoney http://passport.sape.ru/withdraw/webmoney/, след което вече да търсиш как да ги кешираш - мисля, че това ще се случи по-бързо.

Вариантът е също така да пишеш на съпорта.
 
За: Връщане на пари от sape.ru

За: Връщане на пари от sape.ru

След като са написали, че има възможност да ми ги върнат на картата, защо да не ми ги върнат? Каква е логиката да ти предлагат нещо, което няма да изпълнят :)
 
За: Връщане на пари от sape.ru

За: Връщане на пари от sape.ru

След като са написали, че има възможност да ми ги върнат на картата, защо да не ми ги върнат? Каква е логиката да ти предлагат нещо, което няма да изпълнят :)
Вариантът е също така да пишеш на съпорта.
вместо да задаваш неудобни въпроси :)
 
За: Връщане на пари от sape.ru

За: Връщане на пари от sape.ru

Андрей, щом са минали 3 месеца, и ги няма остава варианта който казва Генади или просто ги забравяш. Руски к*рвенски номера
 
За: Връщане на пари от sape.ru

За: Връщане на пари от sape.ru

Не е малка сумата, която имам да взимам, затова реших да попитам. Ще пиша на съпорта и ще видя дали ще ми отговорят.
 
Re: За: Връщане на пари от sape.ru

Re: За: Връщане на пари от sape.ru

След като са написали, че има възможност да ми ги върнат на картата, защо да не ми ги върнат? Каква е логиката да ти предлагат нещо, което няма да изпълнят :)

Най-вероятно има висока такса за м/у банков превод. Хубаво е обаче преди да се правят изводи да се пише на support-а, щом го има :)
 
За: Връщане на пари от sape.ru

За: Връщане на пари от sape.ru

таксата за вадене на пари през карта е:
...при оформлении заявки на вывод средств агентом удерживается комиссия в размере 100 руб...
- това е около 5лв.
В моят акаунт, ми е интересно защо винаги имам блокирани едни 200 рубли, когато тегля WMR :)
Но предполагам, че е защото преди време бях вкарал толкова през карта. А когато дам да вадя през карта ми позволява да изтегля 85 руб. въпреки че имам в акаунта много повече.
Така, че според мен има значение как са попаднали парите в акаунта, за това как и колко можеш да изтеглиш. Поправете ме ако греша.

Андрей,
Ако имаш възможност да си изтеглиш парите през WMR, може да си ги изхарчиш през DX за разни джунджурийки :) - аз така правя...
Успех!
 
За: Връщане на пари от sape.ru

За: Връщане на пари от sape.ru

Преди няколко дена си направих регистрация в webmoney. След това от настройките в сапе, въведох ID-то си на webmoney и въведох кода за потвърждение, който ми беше пратен на мейла. Но системата им дава някаква тъпа грешка, колкото и да го рефрешвам или да подавам заявката наново. Вече няколко дена ми дава това:

sape.jpg

Явно не искат да върнат парите и това е! :mad:
 
Re: За: Връщане на пари от sape.ru

Re: За: Връщане на пари от sape.ru

Преди няколко дена си направих регистрация в webmoney. След това от настройките в сапе, въведох ID-то си на webmoney и въведох кода за потвърждение, който ми беше пратен на мейла. Но системата им дава някаква тъпа грешка, колкото и да го рефрешвам или да подавам заявката наново. Вече няколко дена ми дава това:

Виж файлът 1070

Явно не искат да върнат парите и това е! :mad:

САПЕ често дава грешка 504 по различни поводи. Понякога проблемът се решава с изтриване на кукита. Иначе ако успееш да си изкараш парите в WM, нямаш проблем, ако не ти трябват - купувам.
 
За: Връщане на пари от sape.ru

За: Връщане на пари от sape.ru

Да не отварям нова тема, понеже отново е за вадене на пари от САПЕ.
Днес забелязах, че вече има само 2 възможни начина за вадене на при: QIWI и WebMoney. До вчера имаше и чрез карта.
И при вас ли е така, дали е само временно или за постоянно.
Някой по-запознат и руско-говорящ, моля да сподели.

Мерси предварително!

п.с. Последните 1-2 седмици забелязвам голяма активност в САПЕ. Имам няколко сайта на които слагам линкове и те многократно са се увеличили.
 
За: Връщане на пари от sape.ru

За: Връщане на пари от sape.ru

Ако се чудите какво да правите парите в Webmoney, може да си купувате с тях домейни в Internetbs.net - там е евтино, а не приемат Paypal, само карти, Moneybookers и Webmoney.
 

Горе