SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Статус
Not open for further replies.
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Защо е това ? " Резултати 1 - 10 от около 525 български страници за avtorentacar. (0.11 секунди) " а когато дам международно търсене ми показва около 200 :)

digg, mixx и пр. не са особено бг ;)
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

по полека пичове, има цели 6 месеца, след 1 седмица като ви свършат линкове и силите ще ви питам какво ще правите ...
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

по полека пичове, има цели 6 месеца, след 1 седмица като ви свършат линкове и силите ще ви питам какво ще правите ...

Те тогава ще е интересно :)
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Между другото кой измисли думата? По-добре щеше да е ако е "rentacaravto", поне нямаше да съдържа "torent" в себе си.
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Между другото кой измисли думата? По-добре щеше да е ако е "rentacaravto", поне нямаше да съдържа "torent" в себе си.
аз лично имах предлопожения за думата и в голяма степен се оправдаха :)
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

@johnny - Виждам, че си регистриран потребител, ама не си публикувал нищо. Какъв адрес се пробваш да публикуваш, или каква грешка изкарва? Аз скоро публикувах там неща от блога без проблем.

@ CrAzY-MaST - Ми до преди месец /може би дори по-малко/ имах проблем с регистрацията - ъпгрейднах и си е@а мамата и просто регистрацията не бях забелязал, че е проблем. Сега регистрацията е ок.

Ако има някакви проблеми казвайте ги гокато е време, ако не - събмитвайте :)
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Благодаря ти Ник - добро обяснение

Не забравяйте, че "avtorentacar" съдържа в себе си "torent". Вярно е с едно "r", но все пак на някои места може да е блокнато ;)
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

@johnny - Виждам, че си регистриран потребител, ама не си публикувал нищо. Какъв адрес се пробваш да публикуваш, или каква грешка изкарва? Аз скоро публикувах там неща от блога без проблем.

@ CrAzY-MaST - Ми до преди месец /може би дори по-малко/ имах проблем с регистрацията - ъпгрейднах и си е@а мамата и просто регистрацията не бях забелязал, че е проблем. Сега регистрацията е ок.

Ако има някакви проблеми казвайте ги гокато е време, ако не - събмитвайте :)
Регистрирах се и събмнитнах всичко си работи без проблеми
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Регистрирани в състезанието :
count.png
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Теа са сериозните, останалите като нас - публика :) или привърженици на основните играчи :p Нали не си представяш, че целия стадион ще слезне да играе /вярно има желание, ама .../
 
Какво става?

Какво става?

Реших да се включа във второто БГ СЕО състезание. Издебнах домейна avtorentacar.info купих го, пуснах си блог, вече има 10-тина стаии, ключовата дума се споменава доста, има линкове от доста сайтове+линкове от подписи от над 20 БГ форума и все още не излизам при търсенето на ключовата дума. Някой да си има представа защо е така ?
 
Re: Какво става?

Re: Какво става?

Реших да се включа във второто БГ СЕО състезание. Издебнах домейна avtorentacar.info купих го, пуснах си блог, вече има 10-тина стаии, ключовата дума се споменава доста, има линкове от доста сайтове+линкове от подписи от над 20 БГ форума и все още не излизам при търсенето на ключовата дума. Някой да си има представа защо е така ?
защо НЕ, никъде не пише че гугъл ще те индексира веднага и ще си на първо място ...
Айде спрете се малко с тоя спам ...
 
Статус
Not open for further replies.

Горе