SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Статус
Not open for further replies.
Re: Какво става?

Re: Какво става?

Реших да се включа във второто БГ СЕО състезание. Издебнах домейна avtorentacar.info купих го, пуснах си блог, вече има 10-тина стаии, ключовата дума се споменава доста, има линкове от доста сайтове+линкове от подписи от над 20 БГ форума и все още не излизам при търсенето на ключовата дума. Някой да си има представа защо е така ?

явно никой от линковете не е на често посещавана от бота страница с достатъчно тежест. Аз новите ги вкарвам в индекса за 2-3 часа от по вървежните сайтове обаче по слабите могат да отнемат седмица. И като казвам по слаби нямам предвид ПР. Единия от вървежните е ПР3 а единия от бавните е ПР5
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Теа са сериозните, останалите като нас - публика :) или привърженици на основните играчи :p Нали не си представяш, че целия стадион ще слезне да играе /вярно има желание, ама .../

очаквах поне стотина човека, а то 23 :)
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

btw
Регистрирани в състезанието :
count.png
Който иска да си сложи в блога или сайта за състезанието броя на записаните във състезанието да ползва тази картинка

http://princrease.com/seo/graphics/img/count.png
а пък ако искате да видите списъка с регистрираните хора може да го видите тук
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

btw
Който иска да си сложи в блога или сайта за състезанието броя на записаните във състезанието да ползва тази картинка

http://princrease.com/seo/graphics/img/count.png
а пък ако искате да видите списъка с регистрираните хора може да го видите тук
а тези двамата ?
17dadadahttp://mucunki.com18n/ahttp://data.bg/
 
Re: Какво става?

Re: Какво става?

А не си ли чул, че Гугъл много-много не обича зоната info и много бавно и рядко я обхожда?
Причината е огромния скок на създаването на сателити именно в тази зона, като една от най-евтините.
 
Re: Какво става?

Re: Какво става?

Ако разбираш от SEO и с .tk ще се справиш, а и състезанието е и да се научиш ако не си толкова добър.
 
Re: Какво става?

Re: Какво става?

Да ясно аз не съм си и въобразявъл, че ще взема някоя от наградите просто е жалко, че тези които са на първите мяста, нямат кой знае какво съдържание, а мен Гугъл даже не ме показва при търсенето на думата, а имам 9 статии написани за 1 ден...
 
Re: Какво става?

Re: Какво става?

A опита ли някой от соц. мрежите, блоговете в wordpress и сайтове, които се кроулват ежедневно по 10 пъти?
-svejo.net
-dao.bg
-digg.com
-mixx.com
-blogovete.com
-bganzeige.de/blog/
-blog.bg
-blogger.com
-edno23
-clix.bg

И още много, които би трябвало ти да ги знаеш
 
Re: Какво става?

Re: Какво става?

Разбирасе. Дори бота днес е минал през сайта ми 11 пъти! Работата е, че всичките ми постове са индексирани СПРАВКА но по ключовата дума не излизам...
 
Re: Какво става?

Re: Какво става?

Изчакай 2-3 дни и тогава взимай генерални решения :) има все още голям Гугъл денс и това ще е така докато Гугъл открива и разпределя сайтовете и си избере, кой е важен за тая дума и кой не е. Предното състезание беше същото в началото беше който последен е намерен го пляска на 1ва страница и в нормалния серп пак е така, но за нула време те праща назад.
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Да бе тия ташак ли си прават или така си мисля :D
Иначе кой ми нафраска отрицателните гласове в Свежо публикацията, що бе хора?
 
Re: Какво става?

Re: Какво става?

Индексиран си и излизаш, какво толкова?
Вярно малко се забави ама нормално, .com домейна закъсня с появяването.

До сега гледах Гъгул преминах през всичките 49 страници как видя, че излизам?
 
Re: Какво става?

Re: Какво става?

Абе луда работа както и да е ...

Между другото какво става с твоят блог, нещо ми се отваря cPanel цял ден ... ти беше единственият, който реално пишеше интерестни неща в блога му...
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Иначе кой ми нафраска отрицателните гласове в Свежо публикацията, що бе хора?
Почна се черния PR :)
Българска си му работа :)
Принципа е ясен - "Не е важно на мен да ми е добре, а на колегата да му е зле" :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе