SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпроси за AdSense

365.hit.bg

New member
Натискам на “Настройки на AdSense” и там ми пише “В момента не предлагаме AdSense за съдържание или препратки в български.”
Хубаво, ама аз искам да използвам AdSense за съдържание в сайтове, които са на английски. Какво да правя? Писах на Google, ама той не отговаря.
 
1-ви въпрос за AdSense

1-ви въпрос за AdSense

От къде мога да разбера какви сайтове трябва да се правят, за да се изкарват повече пари като сложиш AdSense в тях? Щото един си е сложил AdSense в сайт с флаш игри и казва, че почти нищо не печели, а един друг си е сложил в блога за forex trading и май пичелил около долар и нещо на клик.
 
Въпрос за статистиката на AdSense

Въпрос за статистиката на AdSense

Имам 2 сайта, в които съм сложил AdSense. Как да разбера от кой сайт колко и какви кликове по AdSense-а има, защото май статистиката ми е сумарно и за двата сайта.
 
Re: Въпрос за статистиката на AdSense

Re: Въпрос за статистиката на AdSense

365.hit.bg каза:
Имам 2 сайта, в които съм сложил AdSense. Как да разбера от кой сайт колко и какви кликове по AdSense-а има, защото май статистиката ми е сумарно и за двата сайта.
канали
 
Проблем с AdSense

Проблем с AdSense

Защо в целия ми форум ДабалюДабалюДабалю.Games50.com почти всичко, което AdSense-а показва е за Warcraft? Аз се радвам, че показва линкове за Warcraft в подфорума ми за Warcraft, но то се показва AdSense за Warcraft даже и в подфоруми, които са за други игри и нямат нищо общо с Warcraft.
 
Re: 2 въпроса за AdSense

Re: 2 въпроса за AdSense

Гледам че квато тема пусна се ми я местят тук, защото са си казали "О я да земем да набутаме сички теми на мутанта тука" за тва направо тук си поствам.
Искам да питам дали пречи, че в Games50.com съм наслагал по 2 link unit-а на всяка страница?
 
Re: 2 въпроса за AdSense

Re: 2 въпроса за AdSense

спямо тос на адсенсе не можеш да имаш повече от един линк юнит.

аз не бих бързал да натъпча нов форум с реклами. разработи го първо. набери членове и тогава рекламите.
бтв, мисля че идеята за геймърски форум е доста добра.
 
Re: 2 въпроса за AdSense

Re: 2 въпроса за AdSense

за бан не знам, но може да имаш проблеми
https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=15943&topic=294

защо не полазиш топлистите? не българските а англоезичните геймърски топлисти?
това е една от нишите дето се върти доста трафик по топлисти.

другото което е, домейна е готин и може да помислиш по въпроса и ти да пуснеш топлиста.
например на събдомейн: top.games50.com

може да потърсиш и по-геймърски темплейт за форума...

а и тоя чат не седи много добре, мисля че smf има скриптове за shoutbox
 
Re: 2 въпроса за AdSense

Re: 2 въпроса за AdSense

като оставим на страна че има доста трафик в тая ниша, е добре да се правиш сайтове за нещо което те кефи. и можеш да станеш експерт в съответната област.

когато бях на 16 години и аз геймех по 48 на ден. сега си нямам идея какво е популярно по темата. нямам познаства с потенциалната аудитория. нямам наблюдения върху този бизнес. не ме интересува коя е най новата игра на близард. хората около мен не геймят.

надявам се схащаш какво имам предвид.

I mean to be fair the mobile industry was my thing. I knew a lot about every single phone on the market… knew where to find the latest info… knew people to talk to for the latest info etc etc… so why did I ever think someone could just jump in and do it who had ZERO knowledge of that area. Ya stupid.

http://www.shoemoney.com/2007/05/31/do-everything-yourself-if-you-can-tfs-8/

защо мислиш Shoemoney е станал милионер от продаване на мелодийки по интернет?
 
offtopic + Re: 2 въпроса за AdSense

offtopic + Re: 2 въпроса за AdSense

nbsp каза:
правиш сайтове за нещо което те кефи. и можеш да станеш експерт в съответната област.

безумно добре казано nbsp

ако бяхме правили сайтове за това което ни кефи , а не за имоти или пък другите които плащат ... отдавна щяхме да сме поне милионери

всъщност колко от нас имат поне един сайт за своето хоби ?

business037.jpg
 
Re: 2 въпроса за AdSense

Re: 2 въпроса за AdSense

365.hit.bg каза:
Аз си падам по гейменто и имам 1 геймърски форум, но така и не успях на направя нещо сериозно с него. Тва че разбирам горе долу от игри ми помогна ама...

Може би подхода ти е грешен. Не можеш, да очакваш, да потекат пари от адсенсе в момента в който стартираш форума.
Аз на твое място бих оставил само един линк юнит във футера. Концентрирай се върху набирането на потребители. Върху "създаването" на форума, а не върху адсенсе. Парите ще дойдат като следствие.
 
Re: Въпроси за AdSense

Значи понякога искам AdSense-a ми д ми показва някви други реклами и за тва сменям кл думи на сайта си, ама като ги сменя чакам няколко дена з д с сменят и рекламите дет ги пуска AdSense, що така? Не може ли по бързо да се сменят?
 

Горе