SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпроси окло Адсенс...

Sp0oN

Anno Zero LTD
1. Съспенднаха ми аккаунта миналата година заради "симулейтед кликс". Такова нещо нямаше. :cussing: Никой обаче не ми обърна внимание... сега имам нов аккаунт (одобриха ме, и при все - кандидатствах със сайт със БГ контент...) и за сега трупам (бавно но славно)... Страх ме е обаче пак да не се пържа 2 месеца за да взема в крайна сметка пак нищо... :-\

2. Някой може ли да сподели техники за оптимизиране на печалбата през Адсенс ? Търсих много но единственото свясно решение което виждам е "Adsense Decoded" което струва къде 200$ а аз съм беден кандидат-студент, нямам толкова пари :)

3. Може ли някой да ми даде малко указания какво точно представляват и как точно се ползват и за какво точно служат Каналите ? / и как да си подобря таргетинга защото ту е идеален ту е ... :ценозра: /

4-то не на последно място: Благодаря на всички за всичко предварително ! ;D
 

Горе