SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос за домейните и IP-тата

iradeum

Banned
Имам следният въпрос, защотото нещо се обърках. Представете си че имам хостинг с българско IP, но искам да се класирам добре в google.fr. Как ще се отрази българското ми IP на класирането ми в google.fr? Дали ако имам повече линкове от френски сайтове ще се класирам по добре в google.fr?
 
Re: Въпрос за домейните и IP-тата

уж хоста и домейна играят някаква роля, но аз с щатски хост и различни от БГ домейни се ранквам добре в гугъл.г
Най-важното е съдържанието на какъв език е ...
 
Re: Въпрос за домейните и IP-тата

Имам следният въпрос, защотото нещо се обърках. Представете си че имам хостинг с българско IP, но искам да се класирам добре в google.fr. Как ще се отрази българското ми IP на класирането ми в google.fr?
По-добре, ако може да си купиш френски хостинг. Винаги е в плюс за ранкването.
Дали ако имам повече линкове от френски сайтове ще се класирам по добре в google.fr?
даааа...това ти е ключов момент!
 
Re: Въпрос за домейните и IP-тата

винаги ползвай хостинг там където искаш да се ранкнеш
 
Re: Въпрос за домейните и IP-тата

А примерно, ако имам няколко различни домейна (.com,.ru,.bg) водещи към един и същ сайт, какво би било най удачното решение ? Редирект 301 или ?
 
Re: Въпрос за домейните и IP-тата

Смятам, че ще е най-добре да ги паркираш просто. Защото редирект 301 казва Moved Permanently. И излиза че 5 сайта са преместени в един...
А и това е идеята на паркирването. един сайт с няколко домейна :)
 
Re: Въпрос за домейните и IP-тата

Извинявай, но не разбрах какво точно имаш в предвид под "паркиране" ?
Тоест ясен ми е термина, но нещо ми се изгуби нишката.
 
Re: Въпрос за домейните и IP-тата

хостинга ти, цпанела, дава възможност за "паркирани" домейни, които водят към главния, ама не са с 301 ...
 
Re: Въпрос за домейните и IP-тата

Тоест няколко домейн-а имат еднакви А записи /водят към един и същ IP/.
Не разбирам от CPANEL аз съм прост администратор :)
 
Re: Въпрос за домейните и IP-тата

Разбрах :)
Но мисля освен контента да си наема и малко хостинги из различни държави и после да впрегна яко mod_proxy + mod_rewrite . Времето ще покаже след което ...
 

Горе