SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос за купуване на изтекъл домейн от Godaddy

signboard

New member
Здравейте, искам да попитам по-запознатите, намерих си домейн който е от аукциона им. Имам акаунт там.

В аукциона е обявено цена 8$.
Добавих го и в кошницата се появиха две покупки:

Go Daddy Auctions - Expired Domain Purchase

1 брой,

$8.00
Length: 1 Year(s) Sku: хххх
Domain: хххх.com

И другото е самия домейн и срещу него пише:

.COM Domain Name Renewal - 1 Year*

Интересува ме това първото " Auctions - Expired Domain Purchase" какво е?

и това че е за една година, не ми е ясно какво купувам в случая?

Има ли нещо скрито което е нужно да знам?

Питам,понеже този домейн, го намерих докато разглеждах и след като подавах различни търсения, той все излизаше в каталога, и по една време спря да се показва,помислих че го купиха под носа ми, и когато го изписах ръчно точно както е с всички букви, ми се показа линк, да си купя ако желая консултант за 69,99$ който евентуално да ми съдейства за купуването му...

Ако имате някаква информация за това, ще съм благодарен да я споделите :)

Благодаря!
 
Re: Въпрос за купуване на изтекъл домейн от Godaddy

Ми това е такса за ползването на Аукциона на ГоуДеди в период от 1 година :) Тоест плащах еднократно тази такса и забравяш :)
 
Re: Въпрос за купуване на изтекъл домейн от Godaddy

Не е тази такса. Тези 8 долара са цената за която можеш да придобиеш правото да го регистрираш, а втората такса си е стандартната годишна.
Малко е скапано, защото преди да го купиш, не разбираш, че ще има и двете.
 

Горе