SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос за плащане с ПейПал

Re: Въпрос за плащане с ПейПал

Така... днес си поръчах ел. самобръсначка Филипс от Англия. При плащането отново ми прескочи парите в пейпал акаунта (долари) и ги дръпна от картата. При това при доста лош курс. Официалният курс днес е около 2.05 лева за паунд, а курса на ПейПал беше 2.19. :eek: При избор на фъндинг опшънс не ми дава друг вариант освен картата.

Пак ми излиза близо два пъти по-евтино отколкото ако взема същата самобръсначка от България, но се набутах десетина лева заради курса.

Тия дни пак ще пазарува, но този пък от УСА в долари, да видя този път дали ще вземе от акаунта пари. :rolleyes:
 
Re: Въпрос за плащане с ПейПал

Ами така е. При някои търговци дърпа директно от картата. При други търговци първо от наличността, после от картата. При тях първо се минава през Ауктива.
 

Горе