SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос относно голямо количество линкове

toniko

New member
Здравейте, имам даден сайт с около 1300 посетители на ден. С платен линк тези посетители стават около 6000 на ден, за периода от 3 месеца. Виждам, че bounce rate-а скача от 35 % на 75-80% и средното време за посещение на посетител пада от 6 на 2-3 минути. Това ще даде ли отражение за индексирането и има ли смисъл или да спрем с платеният линк и да си останат посетителите, които идват от други места.

Благодаря предварително. Поздрави.
 
За: Въпрос относно голямо количество линкове

За: Въпрос относно голямо количество линкове

Най-добре е да сложите nofollow на линка (не вие, линкващите).

Колкото до баунс рейта, той не е особено реален. Тук съм обяснил на дълго и широко защо и има линк как може да се оправи.
 
За: Въпрос относно голямо количество линкове

За: Въпрос относно голямо количество линкове

.............................
 
Последно редактирано от модератор:
За: Въпрос относно голямо количество линкове

За: Въпрос относно голямо количество линкове

Еми то е като рекламна кампания в bg-zamunda. Относно плащането е на договаряне. Ако искаш свържи се с тях и виж какво могат да ти предложат, но аз не съм очарован от услугата. В смисъл, посещенията се вдигат, но покупките не.
 
За: Въпрос относно голямо количество линкове

За: Въпрос относно голямо количество линкове

............
 
Последно редактирано от модератор:
За: Въпрос относно голямо количество линкове

За: Въпрос относно голямо количество линкове

Клима, пиши с кирилица!
 

Горе