SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Гарантирано SEO от catalog.bg ?!

alexer

New member
Здравейте,
днес получих изненадващо обаждане във фирмата от catalog.bg (поне така се представиха.
Много настояваха да разговарят с управителя и бяха меко казано настоятелни.
Предлагаха услугата
"изкарване на произволен сайт по ключови думи, без значение какви",
тарифата, която имаха беше около 150-200лв. за половин година и 350-400лв. за една година (не запомних точно) и даваха buy back един месец.
Ако някой потвърди, че е факт ще се възползвам веднага по едни много сладки думи.

Та смятате ли, че това са наистина catalog.bg, които са решили да си "продадат" реномето за няколко стотин хиляди лева евентуално или са техни конкуренти...
 
Re: Гарантирано SEO от catalog.bg ?!

тази цена е за реклама в сайта им. Не се подлъгвай това са трикове
иначе можеш да пробваш с уговорката че не даваш пари преди да видиш резултат :)
 
Re: Гарантирано SEO от catalog.bg ?!

Поискай офертата в писмен вид и ако я получиш имаш една бутилка от каквото пиеш от мен :)
 
Re: Гарантирано SEO от catalog.bg ?!

Хахаха, не е заради бутилката :p Имам си разузнаване, което не спи и ми събира такива неща :) А аз споделям, защото съм добричък :D
 
Re: Гарантирано SEO от catalog.bg ?!

Хахаха, не е заради бутилката :p Имам си разузнаване, което не спи и ми събира такива неща :) А аз споделям, защото съм добричък :D

Пусни я тук да я видим :)
 
Re: Гарантирано SEO от catalog.bg ?!

Имаш лично. Не мисля, че е удачно да се пуска публично предложението. :)
 
Последно редактирано:
Re: Гарантирано SEO от catalog.bg ?!

Те правят adwords кампании с тия пари. :))
 
Re: Гарантирано SEO от catalog.bg ?!

Здравейте,
Не, че съм разбирач в СЕО, ама се чудя колко реклама ще ти направят за 200 лв за 6 месеца? С проста математика се падат по 33лв ма месец. По колко ще пуснат на клик и колко ще остава за тях? :D:confused:
 
Re: Гарантирано SEO от catalog.bg ?!

Ако наистина пише "изкарване на произволен сайт по ключови думи, без значение какви" или поне нещо от сорта - заслужил си си бутолката - давай насам :)

Оги, аз я имам в писмен вид, искаш ли я? :D
 
Re: Гарантирано SEO от catalog.bg ?!

Преди време се излъгах да се включа при тях за 6 месеца или година и оттоаа редовно имам по две прозвънявания месечно да ми обясняват как са най-добрите. Редовно им вдигам скандали да ме зачеркнат, изтриат и каквото си искат в базата си данни, че не ме интересува но последния път ми обясниха, че няма как да спрат да се обаждат, тъй като офертата им е наистина много добра :D Дали няма някакъв регистър за телефонен спам, където да се регистрирам, и ако продължат да звънят да им цъкнат глобичка :)

Иначе от участието ми при тях 99% от посещенията към профила бяха по име на фирма, адрес, мейл, сходно или сгрешено име на фирма и т.н., тоест ефект повече от нулев. И аз мисля че пускат adwords по тия оферти
 
Re: Гарантирано SEO от catalog.bg ?!

С тези смешковци имам доста интересно преживяване.И смятам да го разкажа.
Това, че ми звънят през ден вече не ме дразни а ме забавлява, ама наистина исктенно се забавлявам.
Като ми се обади поредната девойка от catalog.bg и си изрецитира стихотворението как ще ме изкара по произволни ключови думи напред в Google след като любезно я изслушам задавам въпроса: "Как ще се случи това?".Девойката остава с впечатление, че е попаднала на поредната риба и с невероятен патос продължава с глупостите.
След като около 5 минути слушам всевъзможни щуротии най-любезно и обяснявам, че всичко казано до момента е една откроменна лъжа и че се занимаваме със СЕО (това е само за пред тях иначе го парвим чисто любителски) и определено не сме техен таргет.За да не съм голословен давам и пример на девойката, че по ключовите думи които ни интересуват нашия сайт е на първа страница а каталога не се среща и до десета.
След целия този разговор последната девойка ме попита дали ще може да ни ангажира да оптимизираме сайт на нейна приятелка за булчински рокли. Не стига че са смешковци, а и персонала им нелоялен.
С колегите се хилихме цял ден.
Вече като се обадят ги пускам на спикерфон.
Чудя се дали да не запиша някой разговор да се повеселим във форума от сърце
 
Re: Гарантирано SEO от catalog.bg ?!

Ако наистина пише "изкарване на произволен сайт по ключови думи, без значение какви" или поне нещо от сорта - заслужил си си бутолката - давай насам :)

Оставете я тая бутилка на мира :) Пуснах ти мейл ;)
 
Re: Гарантирано SEO от catalog.bg ?!

Оставете я тая бутилка на мира :) Пуснах ти мейл ;)
Ако ти се отказваш, мога и аз да я взема. БТВ, метни ми и на мен, ако може.
 
Re: Гарантирано SEO от catalog.bg ?!

Според мен са супер досадни, защото усещат, че бизнеса им умира и правят някакви нечовешки напъни, но чак пък да са измамници не мога да кажа.
Преди няколко месеца каниха на срещи SEO специалисти, защото събираха оферти за SEO на техния сайт.
Щом предлагат SEO предполагам вече работят с някой колега, който може да се навърта насам. Ако прочете това нека напише личните си впечатления.
 

Горе