SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Гугъл дава ПР на алтернативния УРЛ в Адсенс кода?

bgkulinar

Меринджей
Звучи невероятно, парадоксално и не знам още как, но днес ми трябваше HTML кода на алтернативния УРЛ от адсенс кода и за мое най-голямо учудване забелязах, че алтернативния УРЛ има ПР 1!!!. Не се линква от никъде другаде! ПР на началната е 4. Ще следя при евентуален ъпдейт как ще се развият нещата. Ще помоля друго, които ползват такъв алтернативен код да проверят и кажат как стоят нещата при тях.
 
Re: Гугъл дава ПР на алтернативния УРЛ в Адсенс кода?

bgkulinar каза:
Звучи невероятно, парадоксално и не знам още как, но днес ми трябваше HTML кода на алтернативния УРЛ от адсенс кода и за мое най-голямо учудване забелязах, че алтернативния УРЛ има ПР 1!!!. Не се линква от никъде другаде! ПР на началната е 4. Ще следя при евентуален ъпдейт как ще се развият нещата. Ще помоля друго, които ползват такъв алтернативен код да проверят и кажат как стоят нещата при тях.

Ще го наглеждам :)
 
Re: Гугъл дава ПР на алтернативния УРЛ в Адсенс кода?

не мисля че е заради алтернате урл
от доста време гугъл проследяват всичко на дадена страница което прича на урл.
било то в джаваскрипт или чист текст.
не бих се изненадал ако почнат да броят и пр към подобни линкове. другят вариант е да имат бубулечка :)
 
Re: Гугъл дава ПР на алтернативния УРЛ в Адсенс кода?

Един младеж спомена, че Гугъл вече парсвали УРЛ-та от Флаш и Видео, така че не се учудвам, но все пак е добре да се знае причината, отколкото да гадаем.
 
Re: Гугъл дава ПР на алтернативния УРЛ в Адсенс кода?

Вероятно е имал предвид, че повечето видео услуги са някакви флашове, не знам...
 
Ще следя при евентуален ъпдейт как ще се развият нещата.
Ами развиха се нещата. Страницата получи pH2 ;).

Ще помоля друго, които ползват такъв алтернативен код да проверят и кажат как стоят нещата при тях.
Е, някой ще сподели ли подобни наблюдения?
 
преди ъдейта намерих няколко алтернативни у*л с доста висок пиар. т.е. явно не е единично явление, което ме навежда на мисълта, че алтернативния код е добър сео инструмент. така че, слагайте алтернативен у*л в адсенс кода!
 

Горе