SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Гугъл ме мрази??

netsurfer

Ипотпал ФЕН :)
Сайта ми за игри една седмица е в топ 10, след това изпада на 5-та страница, същото е й със сайта ми за коли, при положение че ги хоствах на различни хостове?
Линкове не са падали, даже се увеличават,
на различни DC-та резултатите са различни, на някой dc-та сайтовете са си на местата които съм им извоювал, но на повече са на мноооого по-задни позиции
Ето кривата на сайта за игри, някакви предположения да имате?
Да не е от who is privacy-то? :(
 

Прикачени файлове

  • gamesbg.jpg
    gamesbg.jpg
    67.3 KB · Преглеждания: 0
Re: Гугъл ме мрази??

Стивън не може ли да помогне? ;)
Това в портфолиото на СЕО оптимизатора ми хареса много:
"Скрипта на който работи сайта е написан специално за него и използва PHP и MYSQL база данни. Работата по написване на кода на сайта бе извършена за 2 дни, а оптимизацията отне около месец."
Не така с рогата де :)
Напишете че сте превели скрипта (и то не целият) за 2 дена.
Това отдолу също ме кефи:
"Всички права върху игрите са собственост на създателите им © Флаш игри "
Нещо не разбрах, вие ли сте създалите на игрите или как?
А то много двусмислено написано :)
 
Re: Гугъл ме мрази??

Да не е заради правописните грешки по текстовете? :eek:
 
Re: Гугъл ме мрази??

Добре че си скрил статистиката да не я видим и да ти вземем хляба.

Много непостоянен трафик, имаш най-много по 100 уникални дневно.
 
Re: Гугъл ме мрази??

Стивън не може ли да помогне? ;)
Това в портфолиото на СЕО оптимизатора ми хареса много:
"Скрипта на който работи сайта е написан специално за него и използва PHP и MYSQL база данни. Работата по написване на кода на сайта бе извършена за 2 дни, а оптимизацията отне около месец."
Не така с рогата де :)
Напишете че сте превели скрипта (и то не целият) за 2 дена.
Това отдолу също ме кефи:
"Всички права върху игрите са собственост на създателите им © Флаш игри "
Нещо не разбрах, вие ли сте създалите на игрите или как?
А то много двусмислено написано :)
няма значение ;)
Скрипта - php + mysql съм си го писал аз.
оптимизацията съм си я правил пак аз
Добре че си скрил статистиката да не я видим и да ти вземем хляба.

Много непостоянен трафик, имаш най-много по 100 уникални дневно.

В добрите дни като миналата седмица като си стои на мястото е няколко десетки пъти повече ...
Трафика е постоянен, но серп не е !!!
От топ 10 изпадам в 50-60 място, което някакси не е нормално ...
Разбирам да изгубя 5-10 позиции, но 50-60, и след няколко дни пак да се върне в топ 10
Да не е заради правописните грешки по текстовете? :eek:

ако са в описанията на игрите, те са си в базата и са над 2000 и нямам намерение да ги пренаписвам ;)
 
Последно редактирано:
Re: Гугъл ме мрази??

а уникални ли са ти описанията...
щото за неуникално съдържание и още по-надолу ще слезеш
не са,
а и не мисля че от това е проблема, защото сайта с тези описания от пускането му, мен ми е интересно защото така танцува из serp?
 
Re: Гугъл ме мрази??

най-интересното е че като изпадне сайта за игри изпада й сайта ми за коли??
Може да пусна и неговата статистика, но е абсолютно същата.
Някой все пак да има разумно предположение?
 
Re: Гугъл ме мрази??

засечи си хостинг-а дали не лагва примерно по това време когато падаш надолу или 1-2 дни преди това .. ако ти е кофти хостинг-а може да ти окаже влияние.
 
Re: Гугъл ме мрази??

засечи си хостинг-а дали не лагва примерно по това време когато падаш надолу или 1-2 дни преди това .. ако ти е кофти хостинг-а може да ти окаже влияние.
едва ли е от там, защото до падането миналата седмица бяха на различни хостове, единия в бг, другия в usa ...
преди това бяха на един и преместих игрите на друг защото си мислех че може да е от хостинга, но уви ... май не е ...
 
Re: Гугъл ме мрази??

Душа, кажи ми само тук колко са грешките ;D :

Добре дошли в най-новия портал за флаш игри. В сайта има над 3000 игри, разделени в категории. Категориите игри се намират горната част на страницата. Очаквайте скоро й снимки и вицове освен игри.
 
Re: Гугъл ме мрази??

Душа, кажи ми само тук колко са грешките ;D :

В сегашно време важен ли е контента?
Адсенс да даде съгласие, траф да има...
 
Re: Гугъл ме мрази??

Душа, кажи ми само тук колко са грешките ;D :
Без да се заяждам, но едни от най-калпавите описания (лошо звучащи с правописни грешки) са писани точно от БГ редактори на ДМОЗ или нередактирани от тях.

[FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1] Специализиран орган които извършва организационна[/SIZE][/FONT]
лиспва запетайка, които вместо който.

[FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Предоставя обстойна информация за състоянието и заболеваемостта на населението , лечебните заведения[/SIZE][/FONT]
Преди запетайката има интервал.

Служба по трудова медицина,извършваща прегледи
Тък пък няма интервал преди запетайката.

Инфпрмция за хората носещи вируса на хепатит B или C
Любимата дума в тази категория е предлага.

Примерите са доста, което не пречи на сайтовете да са уелкъм в Гугъл.
 
Re: Гугъл ме мрази??

Сега като си погледнах serp в г.ком - там си ми е ОК, както си й беше, само в .бг се ебава нещо с мене :mad:
 
Re: Гугъл ме мрази??

не са,
а и не мисля че от това е проблема, защото сайта с тези описания от пускането му, мен ми е интересно защото така танцува из serp?


е точно преди няколко месеца Г се похвалиха че си имат нов патент за ниър дупликеит контент....
 

Горе