SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Г ъпдейт 13.12.2012

fozzy

New member
Много хора пишат, че може да е имало ъпдейт снощи. Официална информация няма, но резултатите са на лице. Аз лично имам огромни скокове по висококонкурентни думи на различни сайтове. Скокове с по 5-6 места в топ 10 за силни ниши. При вас как е?
 
Re: Г ъпдейт 13.12.2012

Мдааааа. имам думи които преди месец почнах да оптимизирам за тях и в момента вече са в топ 10 :)
 
Re: Г ъпдейт 13.12.2012

Според мен тече ъпдейт от 5-6 дни насам и продължава и в момента. Има както доста движения по няколко пъти на ден в различни ниши, така и изплуване на нискокачествени или сайтове с филтри/ наказания в топ 10, където не им е мястото. Предполагам, че до седмица нещата ще се нормализират.
 
За: Г ъпдейт 13.12.2012

За: Г ъпдейт 13.12.2012

Тече си ъпдейта,животинките се ровят насам натам,правят бъркотии и то големи.Един от сайтовете ми от 1ва страница го запратиха на 20та.Не мога да си обясня причината просто,всичкото ми съдържание е уникално,конкуренцията никаква я няма,не използвам никога блек хет похвати...направо незнам какво ще става.То ако ще е такан и занапреде загубена работа.
 
За: Г ъпдейт 13.12.2012

За: Г ъпдейт 13.12.2012

Малко взех да губя интерес постоянно да се занимавам с на Г промените

Явно сериозни промени правят в алгоритмите си щом във всеки следващ ъпдейт сайтове които не са пипани се оказват или губещи или печеливши

Малко взех да им се дразня вече на Г
 
За: Г ъпдейт 13.12.2012

За: Г ъпдейт 13.12.2012

Мен ме зарадва ъпдейта. Тъкмо започнах да се чудя какви ли пък връзки да съм направил в последните 24 часа че да имат такъв ефект, а причината била съвсем друга:)
 
За: Г ъпдейт 13.12.2012

За: Г ъпдейт 13.12.2012

Здравейте! Нов съм във форума и сега разбрах за ъпдейта на гоогъл. Имам проблем с блогер сайта ми. Преди 2-3 дни имаше повече от 30 посещения от гоогъл, а от както са го ъпдейнтали никакви посещения от него в смисъл от 13.12.12, както пише в темата. Надявам се това да е временно, т.к гоогъл ми е важен :). А ако някой знае как мога да оправя този проблем ще съм благодарен да сподели.
 
За: Г ъпдейт 13.12.2012

За: Г ъпдейт 13.12.2012

лощо нещо се мъдри от 13.12 промяна нямах, но от днес 15.12 има промяна надолу .... лошо
 
За: Г ъпдейт 13.12.2012

За: Г ъпдейт 13.12.2012

Силно се ндявам, както в било досега, по време на ъпдейта, нещата да са надолу и няколко дни след това всичко да се нормализира :)
 
За: Г ъпдейт 13.12.2012

За: Г ъпдейт 13.12.2012

Тече си ъпдейта,животинките се ровят насам натам,правят бъркотии и то големи.Един от сайтовете ми от 1ва страница го запратиха на 20та.Не мога да си обясня причината просто,всичкото ми съдържание е уникално,конкуренцията никаква я няма,не използвам никога блек хет похвати...направо незнам какво ще става.То ако ще е такан и занапреде загубена работа.

Това, че ти не знаеш какво става, не означава, че няма логично обяснение. Щом при ъпдейта сайта ти е слязъл толкова назад - значи някъде си сгрешил. Което означава, че не си добър, понеже ако беше добър Гугъл нямаше толкова да ти свали сайта! Но спокойно, има още да учиш!
 
За: Г ъпдейт 13.12.2012

За: Г ъпдейт 13.12.2012

Има някакъв ъпдейт на пингвина в момента. Както е тръгнало, това ще стане ежедневие през 2013. Важното е, да не го взимаме много навътре. SEO не е единствения бизнес на света :)
 
За: Г ъпдейт 13.12.2012

За: Г ъпдейт 13.12.2012

При мен нищо! Ама тотално нищо, само стандартни движения (1-2 позиции), което си е съвсем нормално в рамките на период от седмица.
 
Последно редактирано:
За: Г ъпдейт 13.12.2012

За: Г ъпдейт 13.12.2012

Аз не съм пробвала да видя позицията по отделните думи, защото чакам да мине малко време, но определено в последните 4-5 дни посещенията от Гугъл се качиха двойно.
 

Горе