SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

ДМОЗ се е бъгясал

bgkulinar

Меринджей
Опитвам да отворя разни директории и ми дава съобщение
The following error was encountered:

Unable to determine IP address from host name for dmoz.org

The dnsserver returned:

No DNS records

This means that:

The cache was not able to resolve the hostname presented in the URL.
Check if the address is correct.
Но адресът си е корект!
 
Re: ДМОЗ се е бъгясал

често се случва. изчакай и ще му мине.
 
Re: ДМОЗ се е бъгясал

и на мен колко пъти ми дава нот фоунд докато добавя 3 сайта . рефреш и продължавай .
нямам още добавен никой сайт там . Това е за мен най скапаната страница на вселената и скоро ще е като швейцарско сирене .
 
Re: ДМОЗ се е бъгясал

Аз от месец чакам Апраувинг , явно няма да го дочакам....
Много прехвален тоя ДМОЗ , те като чета по форумите , почти нищо не удобряват ....
 
Re: ДМОЗ се е бъгясал

ZzZaPyr как да не одобряват? Аз каквото съм добавял, винаги е минавало, е вено след известно време.
А при теб за блогове(ако не греша човека) ще е още по-лесно, защото ако не греша едитора на бг блоговете е dzver.
http://dzver.com/blog/?p=938
 
Re: ДМОЗ се е бъгясал

MacTeP каза:
ZzZaPyr как да не одобряват? Аз каквото съм добавял, винаги е минавало, е вено след известно време.
А при теб за блогове(ако не греша човека) ще е още по-лесно, защото ако не греша едитора на бг блоговете е dzver.
http://dzver.com/blog/?p=938
Ами не знам как не ме одобряват :) Блогове са да :)
Ако му пиша лично на Dzver дали ще се получи нещо :)
 
Re: ДМОЗ се е бъгясал

Нямам идея чесно да ти кажа, но ако решиш сподели резулата.
Кога пусна заявката? Хората са ти написали че може да се забавят 3-4 месеца, за един мой проект мисля че се бавика доста повече.
 

Горе