SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Да се похваля, или може би не ;)

azsym

New member
За сайта (2) от подписа ми:

Country/Territory Pages/Visit Avg. Time on Site %New Visits Bounce Rate
United Kingdom 5.45 00:04:52 68.16% 21.20

как ви се струва това за сайт без текст, напрактика?
 
Re: Да се похваля, или може би не ;)

Bounce rate 21% е чак съмнително добре. Обаче нали се сещаш, че ако това е на база примерно 5-10 посещения, един вид нямаш достатъчно "представителност" на статистическите данни. Ако е на база приемлив брой посещения, и за достаъчно продължителен период от време - поздравления.
 
Re: Да се похваля, или може би не ;)

посещенията са 2500 за 45 дни. сайта е на 45 дни.
не знам много ли е малко ли е.
 
Последно редактирано:
Re: Да се похваля, или може би не ;)

Моето мнение: Креативна идея на сайта, много добро решение, засегната е голяма група от хора - визирам Българите в България :) Сигурен съм, че ще почнат да дебнат и веднага щом прекосят границата ще набележат улици и ще почнат да почукват по вратите :)
В общи линии добрите идеи винаги се отплащат с голям интерес и доста посещения! Сайта е забиряващ, аз отделих няколко минути

Успех!
 
Re: Да се похваля, или може би не ;)

Моето мнение: Креативна идея на сайта, много добро решение, засегната е голяма група от хора - визирам Българите в България :) Сигурен съм, че ще почнат да дебнат и веднага щом прекосят границата ще набележат улици и ще почнат да почукват по вратите :)
В общи линии добрите идеи винаги се отплащат с голям интерес и доста посещения! Сайта е забиряващ, аз отделих няколко минути

Успех!
мерси за отзива.
до момента отзива от хората в УК е, че е полезен особенно за Лондон където ако приятелите ти са далече е почти невъзможно да се виждате - трафик, заетост и тн.
Вкарвам още нови функции, пък ако някой от вас иска да го шерне през ФБ или свежо, няма да се обидя. :)
 
Re: Да се похваля, или може би не ;)

Сложи един брояч на регнатите.
Броячите ивнаги радват и хората се регват.
 
За: Re: Да се похваля, или може би не ;)

За: Re: Да се похваля, или може би не ;)

посещенията са 2500 за 45 дни. сайта е на 45 дни.
не знам много ли е малко ли е.
Моите бяха около 2300 за 30 дни, което си е малко ... но все пак е впечатляващо с горните резултати...
 

Горе