SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Директоия и още малко...

dtstyle

New member
Директоия и още малко...

Очаквам мнения и критики от ваша страна за следния сайт:

http://www.goaddsite.com/

Идеята е проста, като самия сайт ;D

Всеки може да си добавя сайтове, който отоварят на определи критерии.

Надявам се чрез строга политика при добавяне на уебсайтове да не ни сполети съдбата на Aviva, Alive и другие директории.

Какво получава всеки при добавяне на сайт:

1. Собствена страница
2. Собствено URL с ключови думи от заглавието
3. Мета Description и Keywords тагове на добавена страница за уебсайта
4. Различен брой линкове.
5. Кратко описане за уебсайта с 1, 3, 5 или 7 ключови думи + линк към уебсайта или под страница на уебсайта.
6. Preview картинка на уебсайта.

Мнения, препоръки, освирквания, дюдюкания ... чакам ;D
 
Re: Директоия и още малко...

Re: Директоия и още малко...

Просто директория с не лош дизайн :)
Късмет в начинанието, ама google нещо са го обърнали на война срещу директориите ;)
 
Re: Директоия и още малко...

Re: Директоия и още малко...

За директория без ПР на главната и вътрешни страници е странно да има платен събмит. Още повече, че безплатния е валиден 6 месеца и то още 13 дни. Това със собствената страница, УРЛ, картинка и т.н. не си го пуснал на правилното място. Просто тук не ядем доматите с колците.

С какво е по-различна тази директория от хилядите подобни?
 
Re: Директоия и още малко...

Re: Директоия и още малко...

bgkulinar каза:
За директория без ПР на главната и вътрешни страници е странно да има платен събмит. Още повече, че безплатния е валиден 6 месеца и то още 13 дни. Това със собствената страница, УРЛ, картинка и т.н. не си го пуснал на правилното място. Просто тук не ядем доматите с колците.

С какво е по-различна тази директория от хилядите подобни?

Eй много бързо се стягаш веднага ме помисли, за един от онези, които се чудят как да си направят SEO на сайта и хоп дай по форумите ще спамим.

Не ми е това идеята, а по точно да разбера какво е мнението ви и какво не е наред.

Ти даде своето, за което ти благодаря ;)
 
Re: Директоия и още малко...

Re: Директоия и още малко...

Въпросът ми е напълно сериозен. Нали не очакваш някой да си плати за линк в никому неизвестна директория? Какъв ще е тогава бизнес моделът?
 
Re: Директоия и още малко...

Re: Директоия и още малко...

AdSense, Affiliate Programs, Ad Space - предполагам. ::)
Не ми се вярва директориите <изключваме големите> да печелят кой знае колко от събмишъни, имайки на предвид че взимат от 1-10$ за прибавяне на листинг.
 
Re: Директоия и още малко...

Re: Директоия и още малко...

bgkulinar каза:
Въпросът ми е напълно сериозен. Нали не очакваш някой да си плати за линк в никому неизвестна директория? Какъв ще е тогава бизнес моделът?

наистина това е въпроса, такива директории има милиони, че са и безплатни
 
Re: Директоия и още малко...

Re: Директоия и още малко...

Здрасти,

Благодаря за въпросите и мненията!

По отношение на плащането:
Мислех си, че може някой да види полза и да плати. Но дори и да се намерят хора, Google няма да хареса платените линкове. Следователно трябва да преосмисля бизнес модела ..... отивам да мисля .......

Поздрави :D
 

Горе