SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

kakdacom

New member
Уважаеми колеги,
Имаме удоволствието да ви представим директория за статии Kak-da.com с 5 годишна история и с PR 4, предоставяща ви възможност за безплатно публикувате на статии на разнообразна тематика. Сайтът е изцяло ръчно разработена платформа, с уникални за България възможности при публикуване на статии. След бърза и лесна регистрация вие получавате достъп до пълната функционалност на директорията. В артикъл директорията ще намерите и видео урок, в който са показани нагледно стъпки за публикуване на статии и функционалността, която може да ползвате.

Предимства:
  • Получавате директни и правилни изходящи връзки.
  • Уникална и гъвкава възможност при публикуване на статии.
  • Възможност за публикуване на видео клипове, снимки и анкета към всяка статия.
  • Бързо индексиране от търсачките и добро класиране на статиите.
Изисквания:
  • Статиите, които искате да публикувате при нас трябва да са минимум 250 думи.
  • Всяка статия може да съдържа до две връзки към ваши сайтове. Ако тя надвишава 500 думи ви се дава още една връзка бонус, ако е над 1000 думи две връзки бонус и т.н.
  • Уникалността на текста, които публикувате трябва да е минимум 70%.
  • Проверявайте текстовете си за правописни, пунктуационни и стилистични грешки.
  • Винаги се свързвайте с нас ако имате проблеми или предложения относно сайта, ние с радост ще ви отговорим.
Заповядайте на kak-da.com.
 
Последно редактирано:
Re: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Стига де .. направете го 150 думи минимум. Разберете ме, че когато тръгна да пиша дълга статия - по-добре да я споделя в собствен сайт или в блог, отколкото в директория за статии! Знаете ли как се пише 250 - 300 думи статия? :)
Или поне за колеги направете някакъв компромис с това :)
Хайде успех ...
 
За: Re: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

За: Re: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Стига де .. направете го 150 думи минимум. Разберете ме, че когато тръгна да пиша дълга статия - по-добре да я споделя в собствен сайт или в блог, отколкото в директория за статии! Знаете ли как се пише 250 - 300 думи статия? :)
Или поне за колеги направете някакъв компромис с това :)
Хайде успех ...

Подкрепям идеята. Дори аз намалих изискването на минимален брой думи в моята мрежа от директории, включително и новите 10 блога от подписа ми на 150 думи. А вече който иска да пише повече, получава повече линкове - по един линк на 150 думи.
Според мен няма смисъл да се изисква в повечето директории за статии голяма дължина и да речем 70% уникалност, както е в тази.
Гугъл наказват за дублираност, а не за дължина. Има си хас да ми определят с колко думи да си блогвам.

Така че ако статиите имат изискване за 100% уникалност и по-малко думи според мен ще е по-добре.
 
За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Предвид вашите предложения решихме да намалим изискванията за дължината от 250 на 150 думи, като с това се променя и условието за линка и уникалността. За 150 думи статия получавате една връзка, а уникалността трябва да е 85%.
Ако имате други предложения, ще се радваме да ги споделите с нас.
 
Re: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Браво! Хубаво е и другите директории да Ви последват - давам пресен пример от онзи ден - писах писах, казаха ми, че ми остават още 50 думи - и се издразних, и си качих статията на мой спомагателен блог! :)
 
За: Re: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

За: Re: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Браво! Хубаво е и другите директории да Ви последват - давам пресен пример от онзи ден - писах писах, казаха ми, че ми остават още 50 думи - и се издразних, и си качих статията на мой спомагателен блог! :)
Да, това е глупаво. Ние ги преглеждаме ръчно и фактически и 120 думи да е дори при предишното правило пак бихме пуснали статията стига да е читава. Изискванията са по скоро психологически за да се разбере че сайта е сериозен, все пак го развиваме 5 години и не искаме да се превърне в ..... не приветлив сайт. Надяваме се дори да е след няколко месеца с PR5, скоро след като му сменихме визията посещенията паднаха малко бяха 5 000 до преди месеци, сега са започнали да се връщат. Така де след 6 до 9 месеца е планирано PR5 и поне 6-7 000 влизания.
Ок, ако някои колега има други предложения да каже, ако някои го ползва и нещо не е удобно или не работи както трябва, сме на линия.
 
За: Re: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

За: Re: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Браво! Хубаво е и другите директории да Ви последват - давам пресен пример от онзи ден - писах писах, казаха ми, че ми остават още 50 думи - и се издразних, и си качих статията на мой спомагателен блог! :)

Павка, въпросът е какво ще правим, когато спомагателните блогове свършат :) Който е на зор ще пуска. Малко са тези хора, които разчитат изцяло на личен ресурс.
 
Re: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Андрей - когато свършат спомагателните - повечето директории за статии ще коригират правилата си и ще можем спокойно да пишем статии и с по 100 - 150 думи!

:) Вече много го направиха - и то за ден два - което много ме радва! Това е правилния подход - поне според мен.

Скоро ще налазя отново твоите директории - ако може направо един списък да ми метнеш някъде ...
 
За: Re: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

За: Re: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Скоро ще налазя отново твоите директории - ако може направо един списък да ми метнеш някъде ...

Този списък + линка от подписа. Общо 17 блога!
 
За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Правила за ползване във футъра води към страницата за контакт!
 
За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Предвид вашите предложения решихме да намалим изискванията за дължината от 250 на 150 думи, като с това се променя и условието за линка и уникалността. За 150 думи статия получавате една връзка, а уникалността трябва да е 85%.
Ако имате други предложения, ще се радваме да ги споделите с нас.

Радвам се че променихте решението си, вече се възползвах от новите изисквания ;)
 
За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Правила за ползване във футъра води към страницата за контакт!

Благодарим за сигнализацията, вече отстранихме проблема. Правилата за ползване във футъра се зареждат нормално, а правилата за публикуване ще намерите след като натиснете бутона "Публикувай твоята статия".

Ако имате други предложения или забележи, споделете ги с нас :)


Радвам се че променихте решението си, вече се възползвах от новите изисквания ;)

И ние ви благодарим, че избрахте да добавите вашите статии при нас :)
 
За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

И между другото хубаво клипче сте направили. И аз правих някакви жалки опити, но вашият е доста по-сполучлив, харесва ми. Дори го споделих в социалните си профили. Хубаво е да има повече такива директории, които ясно заявяват, че са сериозни и правят всичко възможно да разчупят стереотипите.
 
За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Поздравления за директорията. Ще се възползвам от нея :)
 
За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Фиксиран е проблема благодарим за хванатия бъг, често в бързането .... смисъл да работи главната част пък другото никои не се е сетил даже да натисне.. пък е важно, всичко трябва да е на 6
 
За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Чудено е че има хора които репортват ако намерите още нещо моля пишете ще го фиксираме веднага, ако нещо не ви е удобно, ако някъде мислите че има нужда от промяна също. Отворени сме за обсъждане на всякакви предложения :)
 
За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Хванах едно бъгче, не че е нещо голямо но все пак.
Като отида на "Моите статии" и след това кликна на "Неодобрени" изкача това:

Warning: mysql_result() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/xxxx/public_html/kak-da.com/list.php on line 63

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/xxxxx/public_html/kak-da.com/list.php on line 70

Може и да не сте го забелязали.
 
За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Хванах едно бъгче, не че е нещо голямо но все пак.
Като отида на "Моите статии" и след това кликна на "Неодобрени" изкача това:
Може и да не сте го забелязали.

Благодарим фиксирано е.
 
За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Директорията за статии Kak-da.com, вече официално е собственост на системата Insert.bg.
Статиите публикувани в нея ще бъдат видими в програмата „Партньорска кутийка” поддържана от сайтове партньори в Insert.bg с над 13 000 000 излъчвания месечно.
Kak-da.com, както и досега ще добавя всички статии в Facebook и Twitter, но чрез Insert.bg стартира добавянето на статиите и в iztochnik.com.
 
За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Писах в тази директория... чаках... чаках, да ми одобрят стаията, но това така и не сана, статията просто изчезна все едно не съм писал нищо. Нямаше я, най вероятно просто мислят, че съм забравил и ми свиха статията!
 

Горе