SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Писах в тази директория... чаках... чаках, да ми одобрят стаията, но това така и не сана, статията просто изчезна все едно не съм писал нищо. Нямаше я, най вероятно просто мислят, че съм забравил и ми свиха статията!

Здравейте,
Явно е станало някакво недоразумение, тъй като статии от директорията не се трият. Ако не са одобрени остават със статут на "Неодобрени" докато решите да ги коригирате. Единствените неща, които се изтриват са тези писани на латиница с по 1-2 изречения, които по нищо не приличат на статии, а на спам. Ако имате регистрация и сте регистриран потребител, споделете с нас, за да ви открием и да проверим какво се е случило, но можем да ви уверим, че никои не ви е свил статия.
 
За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Здравейте колеги,
тези от вас, които добавят статии в директория Kak-da.com, може би са забелязали, че има промяна в правилата за публикуване. А за тези, които не са публикували до сега - вече се приемат статии с минимална дължина от 300 думи с 1 връзка в подписа. За всеки 150 думи над минималните е позволен по още 1 връзка в текста.
 
За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

За: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Колеги, искам да направя една поправка на новите правила, тъй като много хора не могат правилно да ги разберат и за това от днес правилата са:
Имате право на 1 линк в подписа. Как да изглежда подписа на вашата статия избирате вие - дали ще бъде само поставен url на вашия сайт или ще бъдат 2-3 изречения, в който да споменете бранда.

Така се надяваме, че вече ще бъде по-лесно, а и ще избегнете преоптимизацията с ключови думи.
 

Горе