SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Добра оферта за уебмастъри - УНИКАЛНИ how to статии за вашият сайт

HavVvoC

New member
Здравейте драги съфорумци и настоящи или бъдещи уебмастъри. В следващите няколко реда, ще ви предложа оферта, която не сте срещали скоро (може би и никога). Предлагам ви уникален контент за вашият сайт под формата на статии. Статиите са „how to” и са на всевъзможна тематика – каквато си пожелаете. На английски са (но има възможност да бъдат преведени напълно безплатно на български) и са супер направени, с подробни обяснения, тънкости и пр. Сега сигурно ще се запитате, колко ще ви струва цялото удоволствие? Пакет от 10 абсолютно уникални и неповторими в интернет пространството статии ще ви струва 50 лева. Като се замислиш си е доста добра инвестиция в сайта, защото на каквато и тематика да е, аз ще ви предоставя уникални статии „how to”. Начините за плащане са разнообразни за ваше удобство, предлагам плащане по paypal, epay.bg, moneybookers или директно по банков път. За връзка моля пишете ми на имейла havoc_[et]abv.bg на ЛС или тук в темата :)
 
Re: Добра оферта за уебмастъри - УНИКАЛНИ how to статии за вашият сайт

Някакви примери?
Ползваш ли някакъв допълнителен сифтуер/rewriter?
 
Re: Добра оферта за уебмастъри - УНИКАЛНИ how to статии за вашият сайт

Тука нещо куцо, 5 лева на article... Утре :)

Искам 10 how-to на beauty/health тематика?
 
Re: Добра оферта за уебмастъри - УНИКАЛНИ how to статии за вашият сайт

И аз искам 10 на тема туризъм ;)
На БГ става въпрос ...
 
Re: Добра оферта за уебмастъри - УНИКАЛНИ how to статии за вашият сайт

Правиш няколко демо-та и някои от форума да сподели впечатление и ти давам веднага 20-50 на тема форекс и финанси, 20-на за туризъм и още около 30 за недвижими имоти .
 
Re: Добра оферта за уебмастъри - УНИКАЛНИ how to статии за вашият сайт

Заляхте човека с работа като за половината китайски народ ;)
 
Re: Добра оферта за уебмастъри - УНИКАЛНИ how to статии за вашият сайт

Аз от работа не се плаша, но всеки по реда си :) Сега ще направя примерни 1-2 статии и ще ги постна, после ще гледам по ред на публикуването дали на тези тематики имам такива статии... мисля, че на доста от тях имам но трябва да проверя в базата :) Когато сключим сделка с някой клиент от тук (или от другите форуми, в които пуснах офертата) ще го накарам да сподели впечетления или направо да покаже резултати... Тази вечер най - вероятно ще пусна показно и ще задействаме нещата после :)
 
Re: Добра оферта за уебмастъри - УНИКАЛНИ how to статии за вашият сайт

Очакваме с нетърпение, ако всичко е ок направо ще дадеш едно телефонче да се разберем и да ти показвам сайтовете за които ще пишеш, както и ти да си даваш IBAN-a ;)
 
Re: Добра оферта за уебмастъри - УНИКАЛНИ how to статии за вашият сайт

Значи да се уточним първо, защото виждам, че стават май леки недуразумения.

1 Статиите не ги пиша в момента, имам голяма база данни с такива статии, като всяка една от тях е пренаписана, така че спокойно - напълно уникални са.

2 Статиите са "HOW TO" демек как сами да си направим нещо полезно... някои от темите, които давате тук, като форекс примерно не са от най - подходящите за "How to". Сега ще ви дам примерни 2 статийки и после каквито намеря, спрямо писаните тук в темата ще се свързвам със вас чрез ЛС.
 
Re: Добра оферта за уебмастъри - УНИКАЛНИ how to статии за вашият сайт

не се притеснявайте ще смогнем с хавок , просто моля да се замислите дали темите които искате са подходящи за "how to" ... хелта на Атанас Янев го работиме в момента, демота ще качим след малко
 
Re: Добра оферта за уебмастъри - УНИКАЛНИ how to статии за вашият сайт

Заповядайте демота :) Ако ви харесват, пишете конкретни заявки... В крайна сметка май се оказва, че за повечето теми тук ще се намерят материали, но все пак наистина се замислете за термина "how to" :)

"How to" Create Natural Beauty Products
"How to" Fix The Oily Skin Problem
 
Re: Добра оферта за уебмастъри - УНИКАЛНИ how to статии за вашият сайт

Не са "пренаписани" кой знае колко добре, щом намерих веднага източника.
 
Re: Добра оферта за уебмастъри - УНИКАЛНИ how to статии за вашият сайт

Не са "пренаписани" кой знае колко добре, щом намерих веднага източника.
определено, има й грешки, повечето неща са си абсолютно същите, просто има махните изречения и думи
 

Горе