SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Докато чакаме pr update, mozRank update дойде :)

Re: Докато чакаме pr update, mozRank update дойде :)

При мен има движение в СЕРП по 1 проект от вчера, някой друг да има такова? Дали е от mozrank update-a?
 
Re: Докато чакаме pr update, mozRank update дойде :)

И при мен има покачване в СЕРП, а mozrank няма промяна.

При мен има движение в СЕРП по 1 проект от вчера, някой друг да има такова? Дали е от mozrank update-a?
 
Re: Докато чакаме pr update, mozRank update дойде :)

Мозранк нямат нищо общо със СЕРП! Поне не директно ;)
 
Re: Докато чакаме pr update, mozRank update дойде :)

По-скоро обратното :) OSE данните да са продуктувани от резултатите в SERP-a. Имам един домейн, на има няма 5-6 месеца, който е със 100 беклинка и на 2-ра позиция на конкурентна фраза, а има 5,29 mozRank (което е сравнително добро постижение) :confused:
 
Последно редактирано:
Re: Докато чакаме pr update, mozRank update дойде :)

При мен има някакви странни мятания из серпа. От 4 позиции на първа страница по основна ключова дума, почна да ме мята по страниците. Един ден на 2 на другия ден изобщо липсва в първите 10. Сега индекс го няма никъде а се появиха различни вътрешни страници намятани от 2 до 5 страница. Чакаме да видим какво ще се случи.
 
Re: Докато чакаме pr update, mozRank update дойде :)

Марто Лазаров да каже неговия тул какво показва за вчера и днес :)
 

Горе