SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Домейн форум - 7 ноември

Regia

New member
Здравейте,

Искате ли да разберете какви изненади готви ICANN през следващата година с новите домейни от първо ниво; да научите за работата на регистъра на .bg и арбитражната комисия към тях, или да се запознаете с IPv6 и DNSSEC?

Заповядайте на 7 ноември в "Гранд Хотел София", където ще можете да проследите пълната програма.

Участието е безплатно, срещу предварителна регистрация.
 
Re: Домейн форум - 7 ноември

Е щом и Д-р Георги Димитров ще е там, ще намина :)
 
Re: Домейн форум - 7 ноември

Един добър момент за сбирка след това? Тъкмо ще имате честта да се запознаете с мен, хехехе :D
 
Re: Домейн форум - 7 ноември

Ако има някой, който да има обюо със сайта на дфорума, да споделя, че линкът към унинет е сбъркан.

Аз съм ЗА сбирка.
 
Re: Домейн форум - 7 ноември

Ще ми бъде приятно да се запозная с членове на този форум. Стига да успея да се организирам - ще скокна до София.
 
Re: Домейн форум - 7 ноември

На този домейн му бях хвърлил око още преди години, но все отлагах да го регна :) Браво за домейна, браво и за начинанието.

Поздрави и успех,

ДХХ
 
Re: Домейн форум - 7 ноември

Ще има и сбирка - детайлите се уточняват в момента. :)

Кой ще я организира и къде ще бъде?
 

Горе