SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Една петъчна тема...

bgkulinar

Меринджей
...сиреч не особено сериозна. А, бе, шефе, исках да те питам нещо. Гледам, че само моя и твоя профил са с по ПР2, при ПР3 на началната страница, това значи ли, че сме най-големите пичове във форума? :buttrock:

Ако има някой друг с ПР2 на профила си, и той е пич, а "който не скача, е чорбар". Хайде наздраве :friday:!
 
Re: Една петъчна тема...

за момента профила на пичовете е забранен в роботс, така пр2 не бива да ви възбужда толкова :D
предстои смяна на софтуера, може би този уикенд, така че очаквайте и други pr промени :p
 
Re: Една петъчна тема...

bgkulinar каза:
E, мой ли така петъшки да ми утрепеш мерака :nono:?

пичове това не планирам да го правя просто за кеф,
подпис с няколко стотин поста в дп може да индексира сайт много бързо.
с няколко хиляди поста може да го класира.
всеки би искал силен профил и линкове от добре индексиран форум, поправете ме ако се бъркам.
 
Re: Една петъчна тема...

Ot kyde sledite PageRank we...??????

Shtoto az (i sigurno drugi) imam PR6. Ma kvo ot tva..!!?

edit:
Nqkoi tuka pravi li razlika mejdu toolbar PR i tova koeto deistvitelno ti dava link juice. Az za sega imam samo edin instrument.. i tova e statistikata... Edno kum edno.. Trust rank(nai..ama..nai-vajno) Anchor (za suotvetniq) poziciq v serps, trafic ot keywords.

Spodelete vashite..?
 
Re: Една петъчна тема...

vlnt каза:
Nqkoi tuka pravi li razlika mejdu toolbar PR i tova koeto deistvitelno ti dava link juice.

Ами май всеки прави разлика
 
Re: Една петъчна тема...

Да изровим от архива, за да не спамим. Днес забелязах, че пак профилето ми е с ПР3 и това на шефа е толкова. Има ли други пичове кат' нас?
 

Горе