SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Едно старо сайтче

irgy.net

Senior Member
Преди време спретнах едно сайтче за коктейли. Отдавна не съм се занимавал. Я кажете как ви се струва, и има ли някакъв шанс да му се вземе що годе добра цена, в предвид че си няма домейн и хостнат в hit.bg
Сайта е Екзотични Коктейли
По-голямата част от снимките са авторски, не са теглени от нета.
 
Re: Едно старо сайтче

ами на мен сайтчето ми харесва само да го по управиш че през моя ком основната чат бяга много от долу и се появява дупка
 
Re: Едно старо сайтче

що годе добра цена, в предвид че си няма домейн и хостнат в hit.bg
Би ли разяснил колко е според теб "що годе добра цена".
 
Re: Едно старо сайтче

По-голямата част от снимките са авторски, не са теглени от нета.
A, останалата част откъде са?

Цената ще зависи и от това, дали линковете долу са продадени или ексчейндж.
 
Re: Едно старо сайтче

Логото на уеб сайта трябва да е линк към начална страница! Тове е първото нещо, което ако не е така адски много ме дразни, защото трябва да търся общоизвестния бутон "начало".
 
Re: Едно старо сайтче

ами да за логото си прав, че трябва да води към индекса.
Линковете са екчейндж. Аз по принцип не продавам линкове.
за дупката, ами ако си на екслорер 6 , може и да я има, не съм го оптимизирал за него , няма и да го направя.
а за няколко снимки 2-3 мисля, са взети по нечестен начин някаде от интернет :d, не си спомням, отдавна беше. (мартини, белини и манхатън - тези не са мои)

Колкото до посещенията, трудно е да са в пъти повече. Цъкни в Гугъл Коктейли и виж сайтовете на първо място по колко посещения имат.

PS: Търся мнение, за това е в рецензии. Ако бях решил да продавам, нямаше да е в тази секция.
 
Последно редактирано:

Горе