SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Жалба за натрапчива реклама - къде?

thunder_go

New member
Към кого мога да пусна жалба за подобно нещо? Днес я забелязах, а понеже не е от шофьорската страна, кой знае от колко време е била там, да не говорим колко ми се наложи да стържа след това. Търсих за "Нелоялна търговска практика" но нищо конкретно по този случай не открих. Ако някой се е сблъсквал с нещо подобно, да даде съвет, че се вбесих много :mad:

29062012203.jpg 29062012204.jpg 29062012205.jpg
 
Re: Жалба за натрапчива реклама - къде?

какво, лепнали са ти този стикер на колата??????

супер нагло!

потърси и фирмата за кредити - да си озаптят хората
 
За: Жалба за натрапчива реклама - къде?

За: Жалба за натрапчива реклама - къде?

Обърни се в милицията за повреда на лично имущество. Все пак това си е повреда!
 
Re: Жалба за натрапчива реклама - къде?

Някой си е направил майтап. Със сигурност от фирмата, която разпространява тези стикери не са инструктирали разносвачите да лепят стикери по колите.

Пробвай с гореща вода, не вярвам лепилото да е като на винетките.
 
За: Жалба за натрапчива реклама - къде?

За: Жалба за натрапчива реклама - къде?

Освен ако няма видеозапис или снимка на лицето в момента на залепяне на стикера, не може да се докаже съпричастността на фирмата, която е рекламирана. Всеки може да разпечата какъвто си иска стикер и да го лепне някъде.
 
Re: Жалба за натрапчива реклама - къде?

като го гледам с тия боклуци от към лепящата част, най-вероятно някой го е отлепил от някъде и го е залепил на твоята кола. Настина много неприятна ситуация.
 
Re: Жалба за натрапчива реклама - къде?

Принципно нямам против от този начин на реклама. Веднъж на колата ми намерих лепнат магнит на автомобилен сервиз (както и на останалите от редицата), което е пример за добра реклама и ми направо страшно впечатление! Но от такива лепящи простотии, които после ще си играя да ги махам половин час - не мерси!
 

Горе