SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Желаещи за SEO бири в Пловдив?

Желаещи за SEO бири в Пловдив?


  • Общо гласове
    11

BATTERY

New member
Прокрадна се идея за студена бира и горещи SEO разговори иначе казано да се съберем хората намиращи се в Пловдив или желаещи да се разходят за идеята, да се видим и най-вече да попием някоя и друга биричка.
Та на въпроса:
Кой ще изяви желание да присъства на подобна инициатива, че да се замисляме за удобна за повече хора дата и място ;D
 
Re: Желаещи за SEO бири в Пловдив?

Ако става дума за Габрово аз пък конкретно тази точно събота и неделя ще съм там. Мисълта ми беше повече като за другата седмица да се посъберат малко хора и да има време за реакция от повече хора които биха искали да се присъединят.
 
Re: Желаещи за SEO бири в Пловдив?

Да не разводняваме темата с цяла България все пак. Идеята е за Пловдив, а личното ми пътуване до Габрово е съвсем друга работа.

borislav123: точна дата още не е определена, но да кажем другата седмица според дата и време удобно на възможно повече хора които са се заинтересували. Мисля, че така е оптимално добре от към организационна гледна точка от колкто да се обвързваме с дата и място от рано :)
 
Последно редактирано:
Re: Желаещи за SEO бири в Пловдив?

За да улесним нещата предлагам да кажем така .. събота или неделя да бъде срещата (т.е. 25 или 26-ти) времето естествено бирено (ако това изключва някаква част от деня изобщо ;))

хайде народе на биричка не се срамувайте :)
 
Re: Желаещи за SEO бири в Пловдив?

Пишете ме и мен за 25-ти, ако няма някакви формажорни обстоятелства разбира се.
 
Re: Желаещи за SEO бири в Пловдив?

Вече заприличваме на компания :) хайде толкова ли са само любителите на бира в Пловдив, че да донапълним масата така да се каже :)
 
Re: Желаещи за SEO бири в Пловдив?

alex.atanasov: добре пуснах гласуване отгоре, има възможност да се гласува и за 2-те опции която надделее това ще да е датата :)
 
Re: Желаещи за SEO бири в Пловдив?

всичко след 26 ме устройва мисля
и тука в друга тема колегите заговориха за печено прасе
та :) ако се съберем достатъчно хора може делнем едно прасенце :)



п.с. аааааа ееее сигорно няма идвам тез дати не сами :) никак свободни
 
Re: Желаещи за SEO бири в Пловдив?

и аз бих се включил с удоволствие стига да съм си в Пловдив въпросният уикенд
 
Re: Желаещи за SEO бири в Пловдив?

За момента неделя надделява (в поста си cloxy е написал че деня не го бърка кой е)
Някой още желаещ няма ли да пие бира в компания?
 

Горе