SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Защита на пари в PayPal

wood

Senior Member
На два пъти имах случай в който ми плащат в PayPal и след това PayPal ми блокира сумата защото това било неоторизирано плащане от страна на клиента.
Как да се защитя след като някой ми плати и аз му изпратя продукта да няма пак такива блокирвания ...ако му пусна на клиента първо фактура/Invoice и тогава той да плати.
 
Re: За: Защита на пари в PayPal

Re: За: Защита на пари в PayPal

според мен най-добре питай пейпал каква им е политиката за защита на продавача. току виж ти кажат нещо ценно

Е, знаеш че ПП просто нямат защита на продавача :) Винаги прецакания е продавача, винаги всеки може да влезе да плати от някое чуждо ИП, докладва че не е той с тази транзакция и после върви се оправяй...за съжаление е така, предполагам че всеки е "изгарял" така от ПейПал-а.
 

Горе