SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Защо бихте предпочели Joomla!?

Защо бихте предпочели Joomla!?

  • Защото има най-добрата template system

    Votes: 0 0.0%
  • Защото лесно може да се разширява

    Votes: 0 0.0%
  • Защото има най-добрите приложения за E-Commerce

    Votes: 0 0.0%
  • Защото е безплатна

    Votes: 0 0.0%
  • Защото има най-красивите шаблони (безпланти и платени)

    Votes: 0 0.0%
  • Защото има най-доброто ядро

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    7
  • Poll closed .
За: Защо бихте предпочели Joomla! пред друг CMS

За: Защо бихте предпочели Joomla! пред друг CMS

Моят отговор го няма бе, Иво :)))!
 
За: Защо бихте предпочели Joomla! пред друг CMS

За: Защо бихте предпочели Joomla! пред друг CMS

Сподели какъв е, да се позабавляваме :)
Няма нужда, достатъчно се забавлявам с отговорите сега :happy:.
 
Защо бихте предпочели Joomla!?

Накратко: Един от потребителите на searchengines.bg ще спечели безплатен пропуск за Joomla! Day 2012.

Условията, за да спечелите пропуск са:
1. До 31 юли да сте гласували в анкетата.
2. Да сте един от далите най-популярния отговор (отговора с най-много проценти).
3. Да Ви изтеглим на съвсем произволен принцип сред всички отговарящи на критериите.

Накратко: Joomla! Day 2012 ще се проведе през октомври и за първи път ще има лектори, които не са българи. За щастие на всички и най-вече на мен самия, за първи път няма да бъда лектор на събитието

Как ще се избере печалившия:
1. Отговорете на анкетата
2. Ако сте сред отговорилите с най-популярния отговор, влизате в шортлистата за теглене на произволен принцип
3. На моя личен компютър, ще напиша функция в Excel, чрез която ще бъде изтеглен печалившия. Всеки ще получи номер преди това.
4. Няма да има нотариуси, свидетели и т.н. Ще трябва да се доверите, че тегля печалившия честно. Знам, че е субективно и трудно да се повярва, но това е положението
 
Re: Защо бихте предпочели Joomla!?

Стартирахме анкетата наново, за да е публична. Прехвърлихме постовете от старата анкета тук. Обаче форумът ги сортира по дата и постът на Иво отиде по-назад.
 
За: Защо бихте предпочели Joomla!?

За: Защо бихте предпочели Joomla!?

Гласувах за "Защото ми дава разнообразие".
Действително с Joomla! имам много повече възможности да изграждам различни по тип и сложност сайтове.
С всяка нова версия, става по-приятелски настроена системата и лесна за работа и манипулации.
Използвайки допълнителните К2, мтрии и марта, я правят предпочитана за каталози и електронни магазини.
И НЕ на последно място е българският форум, където винаги съм получавал отговори на въпросите си, и съм обогатявал познанията си за работа с Joomla!.
Успех! :party:
 
За: Защо бихте предпочели Joomla!?

За: Защо бихте предпочели Joomla!?

Защото е безплатна
Това мога да отбележа само, защото само това знам за тази CMS.
Когато реших да се пробвам с нея не можах да се ориентирам грам. Безплатните темплейти, които намерих бяха не до там сполучливи, а факта, че трябва да се съобразявам с това каква версия е инсталацията ми уби всякакво желание в мен да експериментирам.
 
За: Защо бихте предпочели Joomla!?

За: Защо бихте предпочели Joomla!?

Има много-добра функционалност според мен
 

Горе