SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Защо все на мен се случва :(

netsurfer

Ипотпал ФЕН :)
Днес гледам 2 сайта от 4 на 2 и на всички вътрешни 0 :mad:
Вече имам един такъв, сега 2?? Аз ли съм най-големия карък :mad:

Промяна в серп няма,
pojelanie.net - 1 място в гугъл за пожелания, другите думи също са си ОК ...
 
Re: Защо все на мен се случва :(

След като е ОК в серп-а, какво се кахъриш ? ПР-а е за важен преди всичко за продавачите на линкове :). Примерно имам сайт, който така и не разбрах как се сдоби с ПР 5 - състои се от числом и словом 2 (две) страници и му е направена регистрация по 2000+ каталога .... Обаче пък както си е с ПР 5, така и в серп-а е никъде :(
 
Re: Защо все на мен се случва :(

След като е ОК в серп-а, какво се кахъриш ? ПР-а е за важен преди всичко за продавачите на линкове :). Примерно имам сайт, който така и не разбрах как се сдоби с ПР 5 - състои се от числом и словом 2 (две) страници и му е направена регистрация по 2000+ каталога .... Обаче пък както си е с ПР 5, така и в серп-а е никъде :(
ей пич, ти откри топлата вода :)
А да виждаш линковете отдолу под всяка статия??
Носят повече пари от адсенса, ама нейсе ...
 
Re: Защо все на мен се случва :(

Netsurfer, съжалявам да го чуя. При мен на първо четене няма промени по никой блог, за началните им страници говоря.

Ти на какво го отдаваш това, с понижението?
 
Re: Защо все на мен се случва :(

Netsurfer, съжалявам да го чуя. При мен на първо четене няма промени по никой блог, за началните им страници говоря.

Ти на какво го отдаваш това, с понижението?
хмм, и аз незнам защо така стана :)
Всеки продава линкове, ама все мен ме преебават :)
Имам сайтове на които продавам от мноооого месеци и са си ОК, а този от има няма месец.
Късмет :(
 
Re: Защо все на мен се случва :(

Аз пък кво да кажа... от тая сутрин гугъл нещо ми е ебал мамата на серп-а за бригадирите.:mad:

Бях на първо място за "студентски бригади" и "студентска бригада"...са кво стана ме няма никъв! :eek:
 
Re: Защо все на мен се случва :(

Ами не...
вчера правих някои промени - по-скоро добавки...бах го.

Пък преди 4-5 дни на два пъти намерих панел с линкове...700 на брой...дали може да е от това?
 
Последно редактирано:

Горе