SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Защо форум?

Re: Защо форум?

Еми добре, аз тогава започвам започнатото с последния ми пост, относно директориите (линк на подписа). Ако някой има какво да добави или да апострофира, нека го блогне или пък постне в нова тема. Да се надяваме, че с времето диалогът ще се задълбочи и процесът ще се автоматизира до навик. Цъкайте линкове към постовете и така ще си ги четем в началото, докато добавянето в RSS не се развие като общоприета практика.

@nbsp: Ако мислиш, че по някакъв начин бихме ощетили форума по този начин, моля кажи сега.
 
Re: Защо форум?

georgimateev каза:
@nbsp: Ако мислиш, че по някакъв начин бихме ощетили форума по този начин, моля кажи сега.

Точно обратното, мисля че ще е полезно за всички,
а все пак форумът е хората които членуват в него.
 
Re: Защо форум?

georgimateev каза:
Еми добре, аз тогава започвам започнатото с последния ми пост, относно директориите (линк на подписа).
По-добре изтрий този пост, защото е една голяма грешка :eek:

Да, и виж коментария на Geo - напълно съм съгласен с него.
 
Re: Защо форум?

Желая да поема риска и бих се радвал да ми се накарате от вашите блогове. В спорът се ражда истината, нали така? Естествено имам още много аргументи, с които бих подкрепил твърденията си, но ако ги изсипя всичките в един пост много ме съмнява някой да го прочете, заради дължината му. Целта е да се завърже диалог. Аз провокирам и съм готов да си получа заслуженото.

Бих помолил, обаче, да обърнете по-специално внимание на началните 2 параграфа. Както и да бъдете малко по-конкретни при отговорите. Градивната критика е успешна, когато има изложени факти и подробности, а не просто 'тук си прав, а тук не си'. Ще се радвам ако мога да видя вашата гледна точка и вие също да споделите малко опит. Може да разгледаме и няколко частни случая и т.н. На мен ще ми е интересно.
 

Горе