SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

За какво изхарчихте първия си чек от AdSense?

Re: За какво изхарчихте първия си чек от AdSense?

чек от адсенс не съм взимал при мен беше афилиейт комисона. С част от парите си купих маратонки (такива бяха времената поне за мен ...) а остналото реинвестирах в още сайтове домеини и малко ппц ...

гледам много малко хора са казали реинвестиране :confused:
 
Re: За какво изхарчихте първия си чек от AdSense?

Ами аз ще ре-инвестирам. В МакБук... ама следващите 1К ще са лека полека е покупка на готови и разработени сайтове... И така лека полека ше се увеличават приходите...
 
Re: За какво изхарчихте първия си чек от AdSense?

:D много си забавен, вярваш ли си сам ??


p.s. колкото повече харчиш толкова повече нямаш ...

bobbydigital : ако не си вярвам / респективно не съм убеден че е така - нямаше да го напиша.

Живеем в изцяло нови времена. Странно е как много млади хора, не го забелязват и продължават да слушат съветите на родителите си за пестене и прочие глупости. Всеки лев, който е спестен вчера (барабар с лихвите на банките) , днес вече е по-малко от лев. А колко ще е утре ? Елементарна инфлация.

Всеки лев който е похарчен навреме е инвестиция. Независимо дали е инвестиция в пари, в имоти, в сайтове или за себе си.

Парите са просто вид енергия. Опитайте се да гледате така на тях и ще промените тотално отношението си към този вид енергия, начините и на движение и правилата и за натрупване на едно място.

bobbydigital : опитай един месец да харчиш пари за всяко нещо което решиш че ще ти донесе удоволствие или удовлетворение. Запиши си колко пари имаш като започваш и провери колко пари имаш като свърши месеца. Убеден съм че ще установиш, че в края на месеца имаш повече пари отколкото в началото, ще се радваш, че си накупил / направил толкова много неща които са ти донесли удоволствие и ще си променил изцяло отношението си към енергията. След това изхвърли всичко което не ти трябва и много бързо ще се появят пари с които да купиш нещата които да заменят старите. Всичко това са прости закони на енергията (кой е спал в часовете по физика ? :) )

Хайде още малко физика (или пък биология) : кой си спомня за отворена и затворена система ? И какво се случва със затворените системи ?

Та такива ми ти работи :)
 
Re: За какво изхарчихте първия си чек от AdSense?

всъшност истината е някаде по средата с пестене трудно се става богат но и харченето за каквото и да е също няма да те направи. Трябва да се купуват неща които ще ти донесът повече пари или поне имат потенциала да ги докарът... нпаример какви пари ще ти донесе една 42 инчова плазма за годинана (0)? на цената на плазмата може да си купиш 100 домеина какви пари ще ти донеъст те зависи от теб но минимума е толкова колкото и плазмата :)
 
Re: За какво изхарчихте първия си чек от AdSense?

Като чета какво сте писали, че ме хваща малко срам да кажа аз какво си направих парите от първия чек :D смених си съединителя на корсата, а с останалите пари си взех гуми който след 2 седмици не си личаха че са нови :D просто drive style. Всеки изкаран долар потъва в колата ми :)
 
Re: За какво изхарчихте първия си чек от AdSense?

Като чета какво сте писали, че ме хваща малко срам да кажа аз какво си направих парите от първия чек :D смених си съединителя на корсата, а с останалите пари си взех гуми който след 2 седмици не си личаха че са нови :D просто drive style. Всеки изкаран долар потъва в колата ми :)

Мдам, познат ми е от някъде този driving style :) аз заради това се окачвания оправях, ама пък съм си ги трошил с кеф :)
 
Re: За какво изхарчихте първия си чек от AdSense?

Оги, брей и аз вярвам, че колкото повече харчиш, толкова повече пари получаваш, парите обичат движението и идват при този, който им го осигурява.

Първите си 100$ изкарах за 4 месеца и не знам за какво ги изхарчих (не празнувам чековете си). Обикновено отбелязвам рождените дни на първия си сайт. Между другото тогава ми се случи нещо много показателно. Имах форма за дарения от месеци, но никой не ми изпращаше пари, но на първия рожден ден на сайта получих и първото си дарение, беше супер знаково.

Парите са математика. Ако при 100 клика на аффилиет линк правиш продажба, тогава докарай повече кликове на аффилиейт линк ;)
 
Re: За какво изхарчихте първия си чек от AdSense?

аз пък мисля да реинвестирам моя неосребрен чек в Adwords ( след като пусна новата функционалност на сайта разбира се :) ) - нищо интересно не казах май :)
 

Горе