SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

За какво изхарчихте първия си чек от AdSense?

Re: За какво изхарчихте първия си чек от AdSense?

аз моя го пестя за MacBook 15'
 
Re: За какво изхарчихте първия си чек от AdSense?

.. че идва и моя ред, пък си мисля за "глупости" - качествено пиене с приятели. :)

Съвет :) инвестирай ги!

Пари се правят с пари. Дори да купиш нещо и да го препродадеш пак ще си на кяр.

Е разбира се ако не си някой магнат(Бос) на който не му трябват пари :cool:
 
Re: За какво изхарчихте първия си чек от AdSense?

С парите от първия ми чек се почерпихме с приятели... чиста работа :)
 
Re: За какво изхарчихте първия си чек от AdSense?

За колко време събрахте 100 гущерчета? Просто питам от любопитство, не съм тръгнал по пътя на печелене от AdSense още ;D
 
Re: За какво изхарчихте първия си чек от AdSense?

Първите 100, за около 2 седмици.
Ха, ми че това са си чудесни парички! Браво, дай Боже всекиму:p
 
Re: За какво изхарчихте първия си чек от AdSense?

Съвет :) инвестирай ги!

Пари се правят с пари. Дори да купиш нещо и да го препродадеш пак ще си на кяр.

Е разбира се ако не си някой магнат(Бос) на който не му трябват пари :cool:

Според мен инвестицията в приятно изкарано време (да се чете черпене с приятели) не е лишена от смисъл! Ако печалбата не е самоцел, а търсиш удоволствието от "играта" ще успееш по лесно. В този смисъл избухване с приятели би ме заредило много повече от реинвестиране. Все пак за първи път ми е да взема пари от нета. :)
 
Re: За какво изхарчихте първия си чек от AdSense?

На мен пък ми провървя тогава и за месец и 3 седмици изкарах около 2500 долара с една кирлива травъл директория. Подобаващо се разходих до Китай ... парите за харчене :) И колкото повече харчиш толкова повече идват по най-причудливи начини.
 
Re: За какво изхарчихте първия си чек от AdSense?

На мен пък ми провървя тогава и за месец и 3 седмици изкарах около 2500 долара с една кирлива травъл директория. Подобаващо се разходих до Китай ... парите за харчене :) И колкото повече харчиш толкова повече идват по най-причудливи начини.

:D много си забавен, вярваш ли си сам ??


p.s. колкото повече харчиш толкова повече нямаш ...
 
Re: За какво изхарчихте първия си чек от AdSense?

много си забавен, вярваш ли си сам ??


p.s. колкото повече харчиш толкова повече нямаш ...
Лъжеш се и ако мислиш, че тия, които имат си стоят в къщи и пестят - не мисля. Едно пътуване до Китай или където и да е може да те дари освен с някой срамни болести и с много ноу хау и идеи. Не тряба да ги харчиш просто така, но трябва и да инвестираш в здраве и бодър дух, защото само така си готов да изкарваш следващите 2500$.
П.П. Моите пъври пари от Адсенс нямам спомен за какво съм ги харчил, ама и за Яка кръчма не стигаха :) хем долара беше по-силен към еврото.
 

Горе