SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Здравейте и довиждане :)

ViChiX

New member
Здравейте,

Забелязахме, че върху рекламите на Google на Вашия(ите) сайт(ове) са
генерирани невалидни кликвания и/или импресии. Поради тази причина
закрихме Вашия профил в Google AdSense. Моля да проявите разбиране, че
тази стъпка беше предприета, за да защитим интересите на
рекламодателите в AdWords.

Да ми е честито... баш бях готов с новия проект, а сегашните сайтове ги бях изоставил от близо 2-3 месеца

:buttrock:

Някой да има идея получените чекове дали са валидни при тази ситуация, че вчера дойде последния ?
 
Re: Здравейте и довиждане :)

Има голяма вероятност, при осребряването да не ги потвърдят. Затова ги осребри в банка, която взема малка такса, така, ако не ти го осребрят, загубите ти ще са минимални.

Има ли истина в причината за бан?
 
Re: Здравейте и довиждане :)

bgkulinar, не е така - осребряват ги, ако са ги пратили :)

VichiX, чека ти за по-миналия месец още не е пратен, така че... Толкова :)

Опитай се да се свържеш с тях - аз опитах и нямах успех, но ти може да имаш ;)
Изпрати им логове със съмнителна активност и т.н. :)

Аз им изпратих абсолютно всичко и отговора им беше автоматичен, тип 'ние прегледахме вашата заявка ама ходете си ?+" майката...' - крайно унизително за мен от тяхна страна, при положение, че ги бях помолил ако ми връщат темплейт - да не го правят :)

edit
И само няма да се плашиш ;)
Аз за един месец успях да си върна голяма част от приходите - нали знаеш приказката за яйцата и кошницата ;)
В момента идват чекове от 7-8 различни фирми (azoogle, copeac, tla, bidvertiser, adbrite, kontera и още няколко ;) )
 
Re: Здравейте и довиждане :)

Отвратителна ситуация. Помниш ли, че само преди няколко дни ти казах, че никога няма да видиш Google AdSense на сайтовете ми. Ето точно заради такива неща. Разбира се имам акаунт. В началото реших да ползвам AdSense в telemaniac-а. След като видях, че резултатите бяха повече от незадоволителни свалих всичко. Периодично получавам мейли от Google AdSense в стил "Виждаме, че вече не използвате нашите услуги, бихме се радвали да споделите с нас какво е довело до това ваше решение. Ще се радваме, ако вашата компания продължи да изполва услугите ни." Толкова и съм им отговорил :nono: Да са живи и здрави родните рекламодатели. Радвам се, че не ми се налага да ползвам подобни платформи
 
Re: Здравейте и довиждане :)

Атанас Янев каза:
bgkulinar, не е така - осребряват ги, ако са ги пратили :)
Аз не бих бил толкова спокоен, защото чековете се пращат обратно на издателя за потвърждение, а той каза, че току що го е получил, така че не се знае дали ще бъде потвърден. Дано все пак си вземеш парите.
 
Re: Здравейте и довиждане :)

ViChiX каза:
Здравейте,

Забелязахме, че върху рекламите на Google на Вашия(ите) сайт(ове) са
генерирани невалидни кликвания и/или импресии. Поради тази причина
закрихме Вашия профил в Google AdSense. Моля да проявите разбиране, че
тази стъпка беше предприета, за да защитим интересите на
рекламодателите в AdWords.

Да ми е честито... баш бях готов с новия проект, а сегашните сайтове ги бях изоставил от близо 2-3 месеца

:buttrock:

Някой да има идея получените чекове дали са валидни при тази ситуация, че вчера дойде последния ?


мисля че беше много наясно за риска който поемаш, така че недей да плачеш сега.




Да са живи и здрави родните рекламодатели.

това трябва да мине за шега нали ;D
 
Re: Здравейте и довиждане :)

Къде видя да плача ;D
Благодарих им на хората.
Иначе поне да беше за adult content нищо, че няма "цици" :icon_thum
Интересуваше ме само какво е положението с чека. Ако това е "плач" се извинявам :friday:
Пределно ви е ясно, че хора и без гугъл вадят прилични пари от нета. Поне имам идея с какво ще се занимавам и липса на адсенсе няма да усетя.
Ще съм благодарен, ако някой сподели сигурна информация относно валидността на чека в тази ситуация!
 
Re: Здравейте и довиждане :)

ViChiX каза:
Пределно ви е ясно, че хора и без гугъл вадят прилични пари от нета.
На мен не ми е ясно. Кажи как вадиш прилични пари от нета извън адсенс.
 
Re: Здравейте и довиждане :)

nbsp каза:
Да са живи и здрави родните рекламодатели.

това трябва да мине за шега нали ;D

Не ... аз съм доволен от приходите от реклама. Вярно, че не винаги покриват 100% от разходите, но поне не е без хич. А и не ми се налага да търпя унижения като в случая на ViChiX, а и много други и то за жълти стотинки.
 
Re: Здравейте и довиждане :)

ViChiX каза:
Къде видя да плача ;D
Благодарих им на хората.
Иначе поне да беше за adult content нищо, че няма "цици" :icon_thum
Интересуваше ме само какво е положението с чека. Ако това е "плач" се извинявам :friday:
Пределно ви е ясно, че хора и без гугъл вадят прилични пари от нета. Поне имам идея с какво ще се занимавам и липса на адсенсе няма да усетя.
Ще съм благодарен, ако някой сподели сигурна информация относно валидността на чека в тази ситуация!

ее ти пък да не се стегнеш сега... ;D
номера е, че много от хората които са баннати започват да поплюват адсенсе това, адсенсе онова.
а в повечето случаи, не са наясно как работи системата и къде са сгафили.
не казвам че при теб е така.

може да се живее и без адсенс.

колкото до чековете те казват, чекогато те банват ти блокират и чековете... не мога да намеря точно къде.
но някои други хора са успявали да ги осребряват. така че ако си заслужават парите които трябва да взимаш може да се пробваш. сигурна информация относно осребряването май няма
 
Re: Здравейте и довиждане :)

а имаше ли адсенсе до голите (.)(.)
http://webmasterbg.org/index.php?topic=17.0

п.п.
просто трябва да се усещаш къде минаваш границата,
някои правила се прекрачват от всеки втори публикуващ адсенсе, други правила водят до "внезапна смърт"
 

Горе