SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Здравна застраховка

bobbydigital

New member
Колеги някой случайно да има здравна застрахова "Здраве Голд" на Алианц да сподели дали е доволен.

Също така ще се радвам ако някой ползва друг вид Здравна застраховка в друга фирма.

П.С. Здравна Застраховка != Застраховка Живот, не се интересувам от застраховка живот
 
Re: Здравна застраховка

Имам в Дженерали, Виктория също скоро ще пускат
 
Re: Здравна застраховка

Аз имам в Дженерали. Засега съм доволен. Правих си ядрено магнитен резонанс даже на коляното и доста прегледи свързани с това. Отделно и физиотерапия ми поеха 10 процедури.
Възстановяване на разходи не съм пробвал, но имат добра партньорска мрежа и като цяло е лесно, защото всичко е безкасово. Мисля, че съм на второ ниво разширен пакет или нещо такова.

Моята е правена чрез работодателя и имах възможност на същите условия да добавя членове на семейството.
 
Re: Здравна застраховка

Видях я на Дженерали застраховката и видях, че е само за България. Не съм уточнил в първият пост, но ме интересува международна здравна застраховка.
 
За: Re: Здравна застраховка

За: Re: Здравна застраховка

oggin каза:
Имам в Дженерали, Виктория също скоро ще пускат
Хитро - избираш между Гущеров или Пеевски. Оги, банерът оставка не значи ли и бойкот на фирмите на олигарсите? :)

Бобидиджитал, ако си с уредени здравни в БГ, можеш да си изкараш Европейска здравна карта, която покрива случаите, покривани от здравната застраховка. Безплатна е, но е само за ЕС.
 

Горе