SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Играещи позиции на сайт

SprecheR

New member
Здравейте, с един сайт се случва следното. Един ден е на 2ра страница друг ден на 4та или 5та. Даже някой път се случва сутринта да е на втора а следобяд на 4та и обратното. На какво се дължи това ? И хубави новини ли вещае :):)
 
За: Re: Играещи позиции на сайт

За: Re: Играещи позиции на сайт

Ми да начина е един и същ, винаги пускам cc cleaner преди това и компютъра е един и същ. Сайта е на около 6-7 месеца
 
Re: Играещи позиции на сайт

cc cleaner не прави кой знае какви чудеса освен, че трие кеша и кукитата и то, ако му укажеш преди това. Другите зачиствания (на регистри и прочее) нямат отношение към питането на Скуби.
 
За: Играещи позиции на сайт

За: Играещи позиции на сайт

Ем аз казвам какво правя, проверявам го по един и същи начин и от един и същи компютър........
 
Re: За: Играещи позиции на сайт

Re: За: Играещи позиции на сайт

Да не би в при едната проверка да си логнат в твоя google профил а при другата да не си ? Понякога това играе роля при подредбата в serp-a.
 
За: Re: Играещи позиции на сайт

За: Re: Играещи позиции на сайт

Ми по мои наблюдения го прави от около 2 най-много три седмици. преди това беше леко накълван от пингвина смакна се на втора страница и малко след това почнаха тези скокове назад напред. Днес пак големия скок назад.
 
За: Re: Играещи позиции на сайт

За: Re: Играещи позиции на сайт

Ем уж това правя :):) Ама да видиме :):)
 
За: Играещи позиции на сайт

За: Играещи позиции на сайт

Хм и бъди малко по-социален. Направих експеримент с един сайт. Оставиш го от 2-ра позиция да падне на 2-ра страница. Не бях го пипал от много време а конкуренцията бяха 2-3 сайта които също се бореха за нещо под слънцето и една уикипедиа :) Общо взето слаба работа. За 3 дни само със социални сигнали го върнах и сега е можеби 3-ти :) Но все пак пуснах имах 60-70 лике-а от реални хора приятели с много приятели :).
 
Re: Играещи позиции на сайт

Както наскоро писах, The Google Dance Is Back. При сайтове със незначителен линкбилдинг се забелязва сериозно танцуване.
А относно социалните сигнали, наскоро успях да бутна 2 сайта /БГ/ на по 5 години, в много трудна ниша с 2-3 позиции нагоре само чрез G+ и компания! Реални отзиви, G+ страница, задаване на реален адрес, телефон..... и нещата дръпнаха.
 

Горе