SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Изгодна линк реклама

alabam4eto

New member
Здр. директно по темата. Предлагам реклама в сайт teen-best.hit.bg
ето и повече информация

Посещения на сайта - 3200 потребители на ден
Уникални - 2500 потребителя на ден
Процент посещения от България – 95%
Page rank – 3

Заинтересованите могат да проверят достоверността на посочената горе информация
като ще им бъде предоставена информация от брояча Tyxo.bg

За момента рекламните полета, които се предлагат са текстови реклами до 35 символа
разположени в отдела за приятели (горе в дясно), цвета на линка е червен и ще осигури добра
видимост на рекламата ви.
Цената е в зависимост от желаното място за поставяне на вашия линк

Индекс страница – 25лв
Love SMS – 10лв.
Мисли – 10лв.
Клипове – 8лв.
Уроци – 8лв.
Игри – 15лв.
Разни – 10лв.
Хороскоп – 15лв.
Кухня – 10лв.

Цените са за 30 дневна рекламна кампания.
Разплащането става по банков път за повече подробности
e-mail: alabama415@abv.bg или лично съобщение :)
 
Re: Изгодна линк реклама

е как да проверим - тиксото е заключено
 
Re: Изгодна линк реклама

сега ако направиш и скреен на реферантите ще си супер.
 
Re: Изгодна линк реклама

аудиторията под 15 години ли е, някакви идеи?
 
Re: Изгодна линк реклама

Алабамче, какво става със скрийна на реферантите. Или е срамно.. от сорта на 90% директ хит.
 
Re: Изгодна линк реклама

е,, 50-60% директс, пак е височко но но поздравления. имаш доста от гугъл. не знам на колко години си, но те съветвам да инвестираш в един хостинг и домейн. и да пооправиш дизайна малко, ако искаш ще ти помогна малко. И извинявай за офтопика.
 
Последно редактирано:
Re: Изгодна линк реклама

Браво. Махай се от това hit.bg и ще имаш както повече успехи, така и повече клиенти за реклама :)

За съжаление едва ли ще минеш с най-евтиния план на shared хостинг - с тия посещения ще ти трябва нещо по-сериозно.
 
Re: Изгодна линк реклама

Да се махна от хита, но ще ми е нужно време защото в момента седнах да уча нещо корено различно и сам се вманиачил в момента в това нещо и имам малко време :) за това искам от сайта да спечеля някой др. лев :)

Bedio за годините на дали са от значение но все пак ще ти споделя, че съм студент
 
Последно редактирано:
Re: Изгодна линк реклама

Здравейте, вече има колеги от форума които се възползваха от реклама в сайта ето и новите по-ниски цени :)

Линкове
Индекс страница – 15лв.
Love SMS – 8лв.
Мисли – 5лв.
Клипове – 10лв.
Уроци – 5лв.
Игри – 15лв.
Разни – 8лв.
Хороскоп – 15лв.
Кухня – 7лв.

За повече информация или банери може да посетите
http://internet-reklama.hit.bg/teen-best.html

Поздрави
 
Re: Изгодна линк реклама

Сложил съм цените според посещенията от Г. , но в момента рефренците на тиксото не работят и няма как да ти дам точна статистика за посещенията, а и трябва да се има предвид, че даден потребител не стои само на една страница, а ги сменя.

а за рекламата от пет лева

Мисли – 5лв.
Уроци – 5лв.
 

Горе