SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Изключване от affiliate мрежа заради собствени кликове

Re: Изключване от affiliate мрежа заради собствени кликове

bgkulinar каза:
Яворе, като си толкова недоволен, има съдилища, арбитражи, медиатори и още куп начини за уреждане на взаимоотношенията. Със сигурност това няма да стане като плюеш по някого във форумите. Защото медалът винаги има две страни.

Не виждам с какво ги плюя. Просто споделих определени случки.
Много смешно ще е ако тръгна да ги съдя. Просто си тръгнах и това е. Аз така разбирам бизнеса. Договаряне и изпълнение на поети ангажименти.
Ако някоя от страните не желае да се договаря не виждам как ще се прави бизнес.

Смяташ ли, че е изгодно за двете страни да се публикува реклама, която няма да се заплаща?
За мен не.
 
Re: Изключване от affiliate мрежа заради собствени кликове

MacTeP каза:
Явор Янков каза:
MacTeP каза:
няма да коментирам че 50 user-а зад 1 IP е ... малко ... как да го кажа... ГЛУПАВО :)

Незная къде живееш, но искам до ти кажа, че име много мрежи в България, които имат много повече от 50 юзера зад 1 IP.

За жалост знам :( Иначе съм в София. При нас също доста време бяха с 1 IP повечето хора, но аз тогава си плащах за собственно.
аха, остава да ми кажеш как да мотивираме посетителите на даден сайт да си плащат допълнително за IP за да може собственика на сайта да печели това което му се полага от партньорската програма в която участва :)))))
 
Re: Изключване от affiliate мрежа заради собствени кликове

Явор Янков каза:
MacTeP каза:
Явор Янков каза:
MacTeP каза:
няма да коментирам че 50 user-а зад 1 IP е ... малко ... как да го кажа... ГЛУПАВО :)

Незная къде живееш, но искам до ти кажа, че име много мрежи в България, които имат много повече от 50 юзера зад 1 IP.

За жалост знам :( Иначе съм в София. При нас също доста време бяха с 1 IP повечето хора, но аз тогава си плащах за собственно.
аха, остава да ми кажеш как да мотивираме посетителите на даден сайт да си плащат допълнително за IP за да може собственика на сайта да печели това което му се полага от партньорската програма в която участва :)))))


Никаква идея нямам :)
 
Re: Изключване от affiliate мрежа заради собствени кликове

MacTeP каза:
Явор Янков каза:
MacTeP каза:
Явор Янков каза:
MacTeP каза:
няма да коментирам че 50 user-а зад 1 IP е ... малко ... как да го кажа... ГЛУПАВО :)

Незная къде живееш, но искам до ти кажа, че име много мрежи в България, които имат много повече от 50 юзера зад 1 IP.

За жалост знам :( Иначе съм в София. При нас също доста време бяха с 1 IP повечето хора, но аз тогава си плащах за собственно.
аха, остава да ми кажеш как да мотивираме посетителите на даден сайт да си плащат допълнително за IP за да може собственика на сайта да печели това което му се полага от партньорската програма в която участва :)))))
Никаква идея нямам :)


Що ли и аз така не се досещам :)
 
Re: Изключване от affiliate мрежа заради собствени кликове

ползвам easytrader от 9-10 не кликам по банерите си не карам никой да клика и в края на секи месец си получавам заработеното(добра сумичка) без никакви проблеми

... тива че някой хора са опитват по някакф начин да заобеколят някоя от точките на споразомението на платформата и не става си е техен проблем :)

мога да кажа на изгонения че кофти са е преебал като не е спрял да клика след предопрежденията на администраторите ясно е било че ако не спре ще го изгонят колкото и да и преговаря .... и е загубил сичко спечелено + възможноста да спечели още
 
Re: Изключване от affiliate мрежа заради собствени кликове

Г-н Богомил Шопов в статията си в http://spisanie.cc/?p=33 пише, че, цитирам: "Статистиката реално показва, че сме кликали по един ден на банера на всеки от сайтовете и реално сме направили клик, който е позволен по 1 клик на ден от сайт."

Никъде не е написано, че е позволено да се клика по 1 път на ден от сайт. Имаме на ден над 20.000 клика..що за изказване е това?!


Докога ще държите тази лъжлива статия онлайн, Г-н Шопов? Излагате себе си, излагате и нас с лъжите си.

Обадете се на телефоните на фирмата, за да се видим и да заявите лично претенциите си. Ние ще дойдем с документираната статистика от платформата, за да се подпишете под нея. Документа може после да публикувате под собствената си статия, за да се изобличите сам себе си.

P.S. Днес звънях на телефона Ви, но той не отговаря.
 
Re: Изключване от affiliate мрежа заради собствени кликове

Здравейте на всички, на които досадихме с тази тема.

Искам да обявя спора с Богомил Шопов за приключен и разрешен.
Поднасям му личните си извинения от мое и от името на целия екип на EasyTrader за публикуванта информация (IP адрес) и някои нападки, които надвишават добрия тон.

Надявам се, неговите по-наташни "разследвания" в уеб пространството също да не са така крайни в оценките си, все пак си мисля, че всички ние сме от един отбор.
За доказателство, че е постигнато примирие и от двете страни може да се видите и тук: http://spisanie.cc/?p=45

Александър Цанков
Управител
 
Re: Изключване от affiliate мрежа заради собствени кликове

Сигурно си спомняте случая си easytrader, който доста подробно е описан тук. Въпреки, че минаха няколко седмици от тогава, след телефонен разговор със собственика устаховихме, че нещата за който бяхме критикували компанията вече са отстранени и по-този начин те предлагат по-добро ниво на услугите си, за което им благодарим.

Надяваме се все повече фирми да се вслушват в клиентите си и да търсят начини за подобряване на услугата, която предлагат, за да може българското уеб-пространство да работи на ниво.
 
Re: Изключване от affiliate мрежа заради собствени кликове

Ти си много интересен човек, не стига че сам си кликваш на реклами ами и оспорваш тука правата на самата програма.

Не е ли малко нагло ??? да имаш реклами от 50 фирми, и да си кликаш по веднъж на тез реклами е то на теб тогава не ти трябва да публикуваш някаква реклама, защото ти сам си правиш парите :).

Това го направи с гугъл и да видим кво ще стане.
 
Re: Изключване от affiliate мрежа заради собствени кликове

при мен проблема е че имаме 3 пс-та с 1 IP и няколко човека, които ги ползват. ако някой от другите хора тук цъкне по погрешка - може и да изгърмим. Веднъж половинката ми цъкна на една от рекламите в наш сайт понеже му стана интересно, и не се усети изобщо - чак се спресна като се осъзна какво прави. дано няма последствия, но просто си мисля че не винаги кликовете са направени от користни цели, то със или без въпросния цент от клика - все тая. мисля че политиката им е твърде крайна - да те отрежат заради 1 клик...
не че не им разбирам доводите, сигурно има много злоупотреби, но пък чак за 1 клик... моите кликове повечето са по 0,01 $ - то е смешно да си подливам вода за тия "пари"
 

Горе