SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Изтриване на акаунт от GAnalytics

Kalin4y

ORM / SEO
Как по дяволите да си изтрия акаунт от профила в аналитикса. По принцип знам, че от скоро премахнаха опцията да си ги трием лично, като деактивираха delete бутона. В хелпа им пише да пиша до еди кой си майл със сериините номера и да ми ги изтрият.
Два пъти пращам майли...връща ми се некъв автоматичен бул шит с глупости написани вътре. Реплайвам аз тоя майл и ми са връща с друг, с който ме уведомяват, че на директно пратени майли нямат прави да отговарят (при положение, че title ми е Re:Номер на предната заявка) и трябвало съм да пусна заявката през уеб. А от там като я пратя пак тия автоматични простотии...

Някой ако може да ми даде акъл ще е добре :)
 
Re: Изтриване на акаунт от GAnalytics

Може да има няколко. Аз примерно в моя юзер имам няколко акаунта.
Kalin4y бтв ако намериш как, дразни 2 реда тук, че и мен ме интересува.
 
Re: Изтриване на акаунт от GAnalytics

а бе имам два акаунта за изтриване, че бях пускал за тях допълнителен достъп за едни клиенти...ама вече не работим с тях...те махнаха моя код и си сложиха техен...ся не мога да го изтрия и само ми седи така в drop down менюто :(
 
Re: Изтриване на акаунт от GAnalytics

И при мен е голям проблем. Най-гадното е, че не могат дори да се преименуват. Ако някой ти знае мейла, може да ти share един акаунт, започващ с буквичката "а" и като влезеш трябва задължително него да гледаш
 
Re: Изтриване на акаунт от GAnalytics

To cancel your account, please contact our support team with the Google Analytics account ID of the account you would like to delete. The account number is present in the tracking code for each profile as part of the _uacct parameter. For example, if the _uacct in your tracking code is, _uacct="UA-xxxxxx-y" then the account number is 'xxxxxx'.

Additionally, the Support team will only honor requests made by an Account Administrator. Please make sure to contact us from an email address that is an Administrator on the account.
е те това го направих два пъти...все получавам някакви автоматични отговори и празни приказки в тях :(
Та си рекох, ако някой от вас е изтривал акаунт да свирка...ама явно не е :)
 

Горе