SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Имам сайт в Microsoft Office Live. Моля за помощ.

v_slavoff

New member
Имам сайт създаден и хостван от Microsoft Office Live Small Business, но при опит да поставя AdSense - код на някоя от страниците, към него автоматично се добавя defer = "defer" и рекламите на Google не се появяват на сайта.
Появява се съобщение: To make script tags using the "src" attribute work correctly when using the HTML module, defer="defer" has been added after the URL, и се добавя defer="defer"
Не съм програмист, затова си и избрах този лесен начин за създаване на сайт - чрез готова програма, но не мога да поставя рекламите.
Ако някой знае как мога да се справя с този проблем, ще му бъда много благодарен.
 
Re: Имам сайт в Microsoft Office Live. Моля за помощ.

Не го знам къде стои. Влязох в http://www.officelive.com/, регистрирах се, избрах си домейн и си създадох сайт, по някакъв техен готов шаблон. Вкарах си информацията каято бях решил да популяризирам и реших да сложа реклами на гугъл. Създадох код в Adsense го прехвърлих в макета на сайта /там има опция за добавяне на HTML код/. Обаче след като му дам save излиза съобщението, което съм написал в първия пост и към HTML кода се прибавя израза defer="defer". Като стартирам страницата рекламите не се виждат. Същия код съм го сложил в друг сайт който е в hit.bg и там върви успешно, рекламите се появяват.
Може би не обяснявам професионално, но не съм web-дизайнер, а само потребител.
Ако можете помогнете.
 
Re: Имам сайт в Microsoft Office Live. Моля за помощ.

Еми няма да стане с офислайв. Купи си хостинг за два лева на месец и действай.
 
Re: Имам сайт в Microsoft Office Live. Моля за помощ.

Може ли линк, към този хостинг за 2 лв. на месец ?
 
Re: Имам сайт в Microsoft Office Live. Моля за помощ.

Това е добре, благодаря.
Но ще е още по-добре ако се оправи и сайта в офислайв.
В началото, като го създадох ми приемаше adsense-кодовете точно така както ги копирах и рекламите излизаха. Но в един момент реших да им променя цветовете, изтрих старите кодове и се опитах да добавя новите, но вече си слагаше добавката "defer" и рекламите не излизаха. И съобщението, което съм написал в първия пост идва от интрернет-експлорера. Мисля дали не е от настройките на експлорера.
 
Re: Имам сайт в Microsoft Office Live. Моля за помощ.

ами там едва ли ще позволят такива scritp-ове, но следващата седмица и аз ще потествам, че отдавна го ползвам без си развивам сайта и ще пиша как се случват нещата с adsense
 
Re: Имам сайт в Microsoft Office Live. Моля за помощ.

Не ме допуска въобще с друг браузер.
Опитах с Google Chrome, но ми казва че трябва да ползвам IE.

Дайте някоя друга хитрост.
 
Re: Имам сайт в Microsoft Office Live. Моля за помощ.

Какво става, няма ли някой, който да даде акъл, как да сложа AdSense в Microsoft Office Live?
 
Re: Имам сайт в Microsoft Office Live. Моля за помощ.

Набил си се да правиш сайт на некъф скапан хостинг. Смени си хоста и вероятно ще имаш просветление. :)
 
Re: Имам сайт в Microsoft Office Live. Моля за помощ.

Не ми се сменя хоста защото Гугъл показва този ми сайт на първа позиция. Много си играх да популяризирам URL-то във всички търсачки, които знам. И сега имам по около 2000 посещения седмично, но не мога да сложа реклами да цъкат върху тях.
 
Re: Имам сайт в Microsoft Office Live. Моля за помощ.

успях :). Проблемът ми беше че през vista даваше грешка пи качването на файловете. Просто трябва да минеш за third party design tools опцията. Като преди това трябва да си свалиш (backup-неш) файловете генерирани от техните tool-ове (още не съм го пробвал това) и така. Успех. Ако има нещо пиши.
 

Горе