SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Има ли начин за автоматичен импорт на статии от wordpress в Google plus за бизнес

Re: Има ли начин за автоматичен импорт на статии от wordpress в Google plus за бизнес

Еми, ако искат да ограничат спама, може и да не направят РСС импорт, че нали се сещаш какво ще стане - същото като във ФБ...

Но предполагам все пак, че ще го реализират...
 
За: Има ли начин за автоматичен импорт на статии от wordpress в Google plus за бизнес

За: Има ли начин за автоматичен импорт на статии от wordpress в Google plus за бизнес

Те дори нямат API за споделяне чрез GET заявка още.

Според мен в началото с цел ограничаване на спама ги бавят тези неща.
 
Re: Има ли начин за автоматичен импорт на статии от wordpress в Google plus за бизнес

Ти остави...аз даже не намирих бутон за публикация на статии...а не е като да не съм гледал...да няма някакви бъгове.
 
Re: Има ли начин за автоматичен импорт на статии от wordpress в Google plus за бизнес

Твърди се, че това може да публикува от РСС. Но е платено и не съм го тествал все още.
 
Re: Има ли начин за автоматичен импорт на статии от wordpress в Google plus за бизнес

Твърди се, че това може да публикува от РСС. Но е платено и не съм го тествал все още.

хм, 49 usd, тествах го, добре е
 

Горе