SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Инструмент за анализ на таблици

web3

New member
Днес попаднах на една много интересна добавка за анализ на таблици. По-точно като си отворите аналитикс-а, екстеншъна ви добавя Г ъпдейтите върху таблицата - Панда, Пингвин и др. Така много лесно се разбира какво ви е "ударило", а по-напредналите могат да правят и по-подробни анализи :)

Ето го и него
https://chrome.google.com/webstore/search-extensions/chartelligence
 
Сайт за проверка на последствия от животинки

Сайт за проверка на последствия от животинки

Здравейте банда,
от години не съм почвал нова тема, но сега бих желал да Ви споделя едно туулче, което показва резултати след Панда и Пингвин ъпдейти.

Сайтът е Panguin Tool - Barracuda Digital

За да го ползвате трябва да имате Google Analytics акаунт.
Доста интересни резултати вади .

Най-общо казано на инфографика са показани датите на ъпдейтите и ограничители, които показват дали след тази дата трафика се е понижил, увеличил или не е мръднал.
Надявам се да Ви хареса....
 
За: Сайт за проверка на последствия от животинки

За: Сайт за проверка на последствия от животинки

Тази Баракуда сигурна ли е? Като гледам се занимават с PPC и информацията от Google Analytics ще им дойде добре дошла. Не че има какво да научат от моята де. :D
 
Re: Сайт за проверка на последствия от животинки

Re: Сайт за проверка на последствия от животинки

Тази баракуда днес я тествах и съм впечатлен ;)
Съветвам Ви следното: тествате, свършвате си работа и сменяте пароли - наистина не съм я изпитвал, но ми хареса как работи :)
 
Google Panda & Panguine tool

Google Panda & Panguine tool

Здравейте.
Намерих един инструмент, който показва кога и коя животинка е била в сайта.
Инструмента е: Panguin Tool | Technology by Barracuda Digital
Инструмента изисква достъп до analitycs
Аз разбрах, че съм поразен от панда 21 до 25.........
Вече мразя това животно, а е красиво...
 
За: Google Panda & Panguine tool

За: Google Panda & Panguine tool

Ако ще е някакво успокоение, Панда ъпдейтът е кръстен на Навнийт Панда - инженер от Гугъл.
 

Горе