SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Искам да купя един домайн свързано с cheats

Re: Искам да купя един домайн свързано с cheats

cheatforge.com 4-годишен, индексиран. 100$ ако го купиш веднага и 20$ начална цена на аукцион, който свършва след 7 дни. Цените са без таксата за подновяване.
 
Re: Искам да купя един домайн свързано с cheats

cheatforge.com 4-годишен, индексиран. 100$ ако го купиш веднага и 20$ начална цена на аукцион, който свършва след 7 дни. Цените са без таксата за подновяване.
този е супер, има някакви линкове, почти 4 годишен без да е дропен ...

По-добре през tdnam, защото в седо са много надути цените ...
а ако не ти се дават пари и този става - https://www.tdnam.com/trpItemListing.aspx?miid=11711299
consolecheat.info
 
Последно редактирано:
Re: Искам да купя един домайн свързано с cheats

Според мен е баннат. Избягвам да купувам домейни от аукцион, които липват в индекса.
възможно е.
Аз като си купих http://gamesbg.com не беше в индекса, но като му сложих сайт и на втория ден го захапа без проблеми, а иначе не е дропен от 2004-та

А защо в листинга ти за sportbg.com в тднам не пише трафика? И те как определят трафика по принцип?
 
Последно редактирано:
Re: Искам да купя един домайн свързано с cheats

cheatforge.com 4-годишен, индексиран. 100$ ако го купиш веднага и 20$ начална цена на аукцион, който свършва след 7 дни. Цените са без таксата за подновяване.

Този домейн ми хареса, но колко ще ми излезе всичко като $ ??
 
Re: Искам да купя един домайн свързано с cheats

Този домейн ми хареса, но колко ще ми излезе всичко като $ ??
Please check the acknowledgement and click Confirm to continue.

1. I understand that my bid is a binding contract and that an $9.99 (COM), $9.99 (NET), $9.99 (ORG), $19.99 (CC), $7.99 (INFO), $14.99 (BIZ), $14.99 (NAME), $39.99 (TV), $9.99 (US), $9.99 (WS) one-year renewal (from the end of the domain's previous registration period) plus 20-cent ICANN fee if applicable will be added to the bid, if successful. ....
 
Re: Искам да купя един домайн свързано с cheats

Ако си избрал buy now опцията, 100 + 9.99 + 0.20 + ДДС (много странно го изчисляват, на 5 + 9.9 + 0.2 ми е 1 долар) + такси по кредитна/дебитна карта.
 

Горе